زندگی 360 با شهرام اسلامی

دوره تعاملی زندگی 360 جدید و بی‌نظیر!

دوره زندگی 360

جزئیات:

  • 16 هفته، 20% تخفیف
  • مکان: هر کجای دنیا که شما هستید!
  • نام‌نویسی

برای ثبت‌نام با 20% تخفیف اینجا را کلیک نمایید.

برای دسترسی سریع، روی آیتم‌ دلخواه در زیر کلیک نمایید:

شناسنامه دوره | مشخصات اجمالی

دوره زندگی 360 چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟

این دوره برای شما سودمند است، اگر...

چرا شرکت در این دوره اهمیت دارد؟

ثبت‌نام در دوره زندگی 360

 
شناسنامه و مشخصات اجمالی
عنوان: دوره زندگی 360
گارانتی بازگشت وجه: دارد (تا قبل از هفته سوم، اگر به هر دلیلی قصد انصراف داشتید، کل مبلغ بازگردانده می‌شود)
طول دوره: 16 هفته - جمعه‌ها
برگزاری به‌صورت تعاملی (دو طرفه) با شهرام اسلامی (Life coach بین المللی)
ظرفیت کلاس: 25 نفر
موضوعات این دوره به‌صورت 360 درجه مباحث زیر پوشش می‌دهد:
هوش اقتصادی، مدیریت مالی و افزایش درآمد (4 جلسه)
شناخت و پرورش توانایی‌ها و استعدادهای فردی، زندگی تخصص‌محور (4 جلسه)
روابط خانوادگی، ارتباط با عزیزان، نزدیکان و دوستان، خوشبختی خانوادگی (4 جلسه)
جنبه‌هایی از زندگی که تا به حال کمتر تجربه کرده‌اید، زندگی نزیستۀ شما (4 جلسه)
قیمت کل دوره: 14,000,000 تومان 20% تخفیف پرداخت یکجا  11,200,000 تومان
 پرداخت به‌صورت قسطی نیز فراهم است (چهار قسط 3,500,000 تومانی)، ولی 20% تخفیف فقط برای پرداخت یکجا اعمال می‌گردد.  
مکان: هر کجای دنیا که هستید! شما می‌توانید با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری در جلسات پیش رو در دوره زندگی 360 شرکت نمایید.
شیوه برگزاری: این دوره به صورت تعاملی (دو طرفه) برگزار می‌شود، یعنی شرکت کنندگان در یک Room آنلاین با حضور شهرام اسلامی (با ظرفیت 25 نفر) به مدت 16 هفته همراه با هم در مسیر خوشبختی و موفقیت به آموزش، تبادل ایده، انتقال تجربیات و افزایش بهره‌وری خود می‌پردازند.
دوره زندگی 360 چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟

با چشم بر هم زدنی، سال‌های عمر ما یکی پس از دیگری سپری می‌شوند و تا چشم باز می‌کنیم، می‌بینیم آنقدر درگیر زندگی بودیم، که زندگی نکرده‌ایم! نه اینکه هیچ دستاوردی نداشته باشیم، نه... ولی خب از یک سری جنبه‌های مهم زندگی غافل بوده‌ایم که ممکن است این غفلت، بعدها به حسرت تبدیل شود. برای اینکه آینده‌تان گلایۀ کمتری از حال‌تان داشته باشد، فرصت بی‌نظیری پیش روی شما قرار گرفته است، اولین و تنها دورۀ تعاملی (دو طرفه) شهرام اسلامی با ظرفیت 25 نفر، که با شرکت در آن می‌توانید به‌صورت اصولی و اساسی جنبه‌های مختلف زندگی خود را واکاوی و طی 16 هفته به بهتر شدن اوضاع زندگی فردی و خانوادگی‌تان کمک کنید. موضوعات این دورۀ ارزشمند بر چهار محور استوارند:
  • هوش اقتصادی، مدیریت مالی و افزایش درآمد (4 هفته)
  • شناخت و پرورش توانایی‌ها و استعدادهای فردی، زندگی تخصص‌محور (4 هفته)
  • روابط خانوادگی، ارتباط با عزیزان، نزدیکان و دوستان، خوشبختی خانوادگی (4 هفته)
  • جنبه‌هایی از زندگی که تا به حال کمتر تجربه کرده‌اید، زندگی نزیستۀ شما (4 هفته)

25 نفر، 16 هفته کلاس تعاملی (دو طرفه) با شهرام اسلامی
اگر دنبال کنندۀ دوره‌های قبلی شهرام اسلامی باشید، می‌دانید که در برنامه‌های قبلی به واسطۀ نوع کلاس، تعداد شرکت کنندگان و ماهیت اجرایی، امکان برگزاری دوره تعاملی وجود نداشته است. اما حالا این فرصت فراهم شده و برای اینکه پوشش 360 درجه‌ای اثربخش و بی‌نظیری از موضوعات خوشبختی و موفقیت را تجربه کنید، در یک کلاس آنلاین 25 نفره با حضور شهرام اسلامی، 16 هفته طلایی را سپری خواهید کرد، این کلاس‌ها هر هفته، جمعه‌ها در یک Room آنلاین خصوصی برگزار می‌شوند، به دلیل دو طرفه بودن ارتباط، هیچ ابهام، سوال یا حرف نگفته‌ای پیش شما نمی‌ماند و به واسطۀ تعداد کم شرکت‌کنندگان تجربۀ لذت‌بخشی از تعامل و یادگیری را تجربه خواهید کرد.

هوش اقتصادی، مدیریت مالی و افزایش درآمد
فارغ از سطح درآمد، تقریباً همه با «پول» خوشحال می‌شوند. به پولِ بادآورده یا امثال آن کاری نداریم، منظورمان پولی است که با درایت، هوشمندی، سرمایه‌گذاری و یا یک فکر درست اقتصادی به دست آمده باشد، از برشمردن فواید پول که بر همگان روشن است، بگذریم... همین بس که نداشتن‌ یا کم بودن آن بر سایر جنبه‌های زندگی اثرگذار است. پس در زندگی 360، طی 4 هفته به استراتژی‌های اصولی برای تقویت مهارت‌های مالی شرکت کنندگان می‌پردازیم. شهرام اسلامی یکی از پیشگامان طرح ارتقای هوش اقتصادی در ایران است. با توجه به اهمیت پرورش ذهن تحلیل‌گر در سنین کم، مدت‌هاست که اقدام به برگزاری دوره‌های افزایش هوش اقتصادی کودک و نوجوان نموده است و الان هم به‌عنوان مشاور بیزینس‌های داخلی و بین‌المللی فعالیت دارد. مسلماً با حضور در جلسات هوش اقتصادی دوره زندگی 360 و انتقال تجربیات مشترک، علاوه بر اینکه ممکن است کانکشن‌های ارزشمندی برای شما ایجاد شود، ایده‌های ارزشمندی را برای افزایش اندوخته‌های خود دریافت می‌کنید.
 

شناخت و پرورش توانایی‌ها و استعدادهای فردی، زندگی تخصص‌محور

پرواضح است که دنیای امروز، دنیای تخصص، مهارت و ایده است. حتی اگر کسی بخواهد در جایی کارمند شود، به تخصص‌ها و مهارت‌هایش نگاه می‌کنند و سبک سنگین می‌کنند که آیا جذب این نیرو، به پیش بردن اهداف‌شان کمک می‌کند یا خیر. یکی از رویکردهای ما در زندگی 360 همین زندگی تخصص‌محور است. اینکه با شناسایی و پرورش استعدادهای ذاتی یا اکتسابی‌تان، بتوانید نسخۀ بهتری از خودتان را ارائه دهید. خبر خوب اینکه، تک تک شرکت کنندگان در این دوره می‌توانند متناسب با توانایی‌ها و علاقه‌مندی‌های خود، گام به گام با شهرام اسلامی پیش بروند، تعامل داشته باشند و در حوزۀ فعالیت خود افراد متخصص‌تری شوند.
 
روابط خانوادگی، ارتباط با عزیزان، نزدیکان و دوستان، خوشبختی خانوادگی
در اینکه موفقیت فردی، بسیار لذت‌بخش است، هیچ شکی نیست. اما فرض کنید شما رئیس بهترین شرکت دنیا هستید، ولی رابطۀ خوبی با همسر، فرزند، پدر، مادر، دوست و یا کلاً عزیزان‌تان ندارید، کمترین ضرر این حالت، مقداری اعصاب‌خوردی برای خودتان است. نه اینکه بگوییم هر رئیس موفقی، در روابط خود مشکل دارد، مقصودمان این است که این‌ها جنبه‌های مختلفی از زندگی هستند که باید به هر کدام جداگانه پرداخته شود. بسیاری از آدم‌ها چنان غرق در یک جنبه از زندگی می‌شوند که تا به خودشان می‌‌آیند، می‌بینند فرسنگ‌ها از کسانی که دوست‌شان دارند، فاصله گرفته‌اند. پس برای نزدیک‌تر شدن و نزدیک ماندن شما در کنار عزیزان‌تان، 4 هفته از زندگی 360 را به روابط خانوادگی شما اختصاص داده‌ایم.
 
جنبه‌هایی از زندگی که تا به حال کمتر تجربه کرده‌اید، زندگی نزیستۀ شما
فرقی نمی‌کند که چند سال‌ داریم، خیلی از ما وقتی به 10 سال قبل خود نگاه می‌کنیم، می‌گوییم ای کاش در فلان جنبه‌های زندگی‌ام بهتر عمل می‌کردم، یا نگرش متفاوت‌تری می‌داشتم. اما واقعاً اگر زندگی دکمۀ بازگشت داشت و به گذشته برمی‌گشتیم، آیا با همان سطح از آگاهی، طور دیگری زندگی می‌کردیم؟ حالا فکر 10 سال آینده‌تان باشید که با نگاه کردن به الان‌تان، راضی‌تر به نظر برسید. پس چهار هفته از دورۀ زندگی 360 را به جنبه‌های کمتر پرداخته یا همان زندگی نزیستۀ شما اختصاص داده‌ایم. در جلسات مختلفی به زندگی تک تک شرکت کنندگان در کلاس پرداخته می‌شود و اینکه در چه جاهایی کم‌توجهی کرده‌اید و چه پتانسیل‌های نهفته یا آشکاری دارید، که باید تقویت‌شان کنید و به خوشبختی و کامیابی 360 درجه نزدیک‌تر شوید.
 
هدیه! تمام دوره‌ها، سمینارها و وبینارهای شهرام اسلامی برای شما رایگان می‌شود!
به‌عنوان هدیۀ جانبی، با شرکت در دوره زندگی 360، نه تنها دسترسی شما به تمامی سمینارها، وبینارها و دوره‌های قبلی شهرام اسلامی به‌صورت رایگان ایجاد می‌شود، بلکه برنامه‌های شهرام اسلامی که تا یکسال آینده عرضه خواهند شد نیز به‌صورت 100% رایگان در اختیارتان قرار داده می‌شوند. دوره‌ای 360 درجه‌تر از این سراغ دارید؟!
 
گارانتی بازگشت وجه هم 100% هست!
ما به کاری که انجام می‌دهیم باور داریم و خیال‌تان را از بابت ثبت‌نام در دوره زندگی 360 راحت می‌کنیم. اگر تا قبل از هفته سوم، احساس کردید که دیگر تمایلی به ادامه دادن ندارید، کل مبلغ پرداختی شما بدون اینکه سوالی پرسیده شود، خدمت‌تان عودت داده می‌شود.
 
چرا شما یکی از 25 نفر حاضر در این دوره نباشید؟
معمولاً بهانه، برای انجام ندادن هر کاری پیدا می‌شود. دلایلی مثل اینکه «شهریه دوره زیاد است»، «بعداً شرکت می‌کنم» و... ممکن است شما را از ثبت‌نام در زندگی 360 منصرف کند، اما در نظر داشته باشید که ظرفیت این دوره بسیار کم است و معلوم هم نیست که بعداً مجدد برگزار شود. ضمن اینکه دوره زندگی 360، گارانتی بازگشت وجه دارد و شما ریسکی بابت ثبت‌نام نمی‌کنید، با این اوصاف، ساده رد شدن از کنار این فرصت، کار سختی به نظر می‌رسد!
تا حالا چند درصد زندگی کرده‌اید؟

 
این دوره برای شما سودمند است اگر...
در پی ارتباط نزدیک‌تری با شهرام اسلامی هستید.
می‌خواهید به جنبه‌های مختلف زندگی خود بپردازید و به‌عبارتی دیگر چند بُعدی زندگی کنید.
یک یا چند جای زندگی شما، لَنگ می‌زند و احساس رضایت کامل نمی‌کنید.
در پی گشایش دریچه‌های جدید ذهنی، شناخت نقاط ضعف و تقویت مهارت‌ها و توانایی‌های خود هستید.
به آراستن ساختار ذهنی و تغییر ارتفاع سقف خواسته‌های خود در زندگی‌تان اهمیت می‌دهید.
می‌خواهید خوشبختی را در دل موفقیت‌های خود نهادینه کنید.
 
چرا شرکت در دوره زندگی 360 اهمیت دارد؟
دوره زندگی 360، اولین و تنها دوره تعاملی (دو طرفه) شهرام اسلامی است. یعنی در یک Room آنلاین، شما هستید و شهرام اسلامی و تعداد کمی شرکت کنندۀ دیگر، پس در این فضای خودمانی، ارتباط و اثربخشی بیشتر، حداقل دستاوردتان خواهد بود.
با شرکت در این دوره، یاد می‎گیرید چه کارهایی انجام دهید که رضایتمندی از عملکرد خودتان بیشتر شود.
استمراری که این دوره دارد، باعث می‌شود که در طول 16 هفته، سبک زندگی شما بهبود یافته و موفقیت به عادت شما تبدیل شود.
اگر با داشتن یک راهنما مثل شهرام اسلامی و استفاده از تجربیاتش، سریع‌تر به مقاصد دلخواه‌تان می‌رسید، چرا آن را امتحان نکنید؟
برای شرکت در دوره زندگی 360 هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این دوره ارزشمند شهرام شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خودتان و عزیزان‌تان رقم بزنید.
دوره زندگی 360 گارانتی بازگشت وجه دارد، پس نگرانی بابت پشیمانی از حضورتان در این دوره نخواهید داشت.

 

 حالا با 20% تخفیف قبل از تکمیل ظرفیت ثبت‌نام کنید!

دوره زندگی 360
16 هفته تعاملی (دو طرفه) - جمعه‌ها
خوشبختی و موفقیت در همه جنبه‌های زندگی
مدرس: شهرام اسلامی
ظرفیت کلاس: 25 نفر
20% تخفیف
گارانتی بازگشت وجه (تا قبل از هفته سوم)

بخش‌های ضروری با ستاره (*) مشخص شده‌اند.

Invalid Input

 برای پرداخت شهریه این دوره توسط ارزهای دیجیتال یا Paypal لطفاً به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل ارسال نمایید. 

چنانچه می‌خواهید با «پرداخت آنلاین ریالی» در دوره تعاملی «زندگی 360» نام‌نویسی کنید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

برای پرداخت کارت به کارت شهریه دوره تعاملی «زندگی 360» لطفاً به شماره 09126845047 در واتساپ و یا به شماره 09304402003 در تلگرام پیام دهید.

چنانچه می‌خواهید با «پرداخت آنلاین» در این دوره نام‌نویسی کنید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

Invalid Input
لطفاً نام و نام خانوادگی خود را به‌درستی وارد نمایید.
لطفاً شماره موبایل خود را به درستی و با عدد «لاتین» مثل 0123 وارد نمایید.
لطفاً ایمیل خود را به‌درستی وارد نمایید. اگر در آدرس ایمیل شما عدد وجود دارد، آن را با کاراکتر لاتین وارد کنید.
لطفاً روش پرداخت مورد نظر خود را مشخص نمایید.

قیمت: 14,000,000 تومان  20% تخفیف پرداخت یکجا 11,200,000 تومان

 درصورت پرداخت قسطی، یک قسط 3,500,000 هزار تومانی را هنگام ثبت‌نام واریز می‌فرمایید و سه قسط 3,500,000 تومانی دیگر را با فواصل یکماهه پرداخت می‌نمایید. 

0 تومان

 برای ادامه لطفاً روی دکمۀ زیر کلیک کنید تا به درگاه امن پرداخت آنلاین هدایت شوید، پس از پرداخت موفق و بازگشت به سایت، تاییدیه و اطلاعات مورد نیاز برای شما ارسال می‌گردد.

 

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری