کوچینگ خیانت

کوچینگ خیانت جدید

کوچینگ خیانت

جزئیات:

  • 14 هفته تمرین و آموزش عملی
  • دوره غیرحضوری، با تمرین‌های هفتگی
  • نام‌نویسی

پس از نام‌نویسی، دسترسی به جلسات منتشر شده خواهید داشت. برای ثبت‌نام سریع اینجا را کلیک نمایید.

دسترسی سریع، با کلیک روی آیتم‌ دلخواه در زیر:

شناسنامه کوچینگ | مشخصات اجمالی

کوچینگ خیانت چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟

دسترسی به جلسات کوچینگ چگونه است؟

ممکن است بپرسید...

این کوچینگ برای شما سودمند است، اگر...

چرا شرکت در این دوره اهمیت دارد؟

ثبت‌نام در کوچینگ خیانت

 
شناسنامه و مشخصات اجمالی
عنوان: کوچینگ خیانت
طول دوره: سه ماه (14 هفته)
با امکان دسترسی به جلسات برگزار شده
مخصوص افرادی که خیانت را تجربه کرده‌اند (خیانت دیده یا خیانت کرده با شرایط مختلف).
مدرس: شهرام اسلامی (Life coach بین المللی)
سرفصل‌های این کوچینگ عبارتند از:
شک در زندگی مشترک
  التیام دردها و آسیب‌ها، درمان خیانت
عوامل یا اشتباهاتی که منجر به خیانت می‌شوند + راهکارهای جلوگیری از تکرار آن(ها)
راستی‌آزمایی عشق و فرصت دادن به همسر
مدیریت احساسات پس از خیانت
بخشش، چگونگی بازگرداندن اعتماد
شناسایی علایم بازگشت به زندگی از طرف مقابل
نزدیک‌تر کردن دنیاهای خیانت دیده و خیانت کرده
تصمیم برای ادامۀ زندگی یا جدایی با در نظر گرفتن تمامی جوانب
و...
قیمت کل دوره سه ماهه: 5,500,000 تومان 50% تخفیف فعال است!
مکان: هر کجای دنیا که هستید! شما می‌توانید با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان به جلسات پیش رو در کوچینگ خیانت دسترسی داشته باشید.
شیوه برگزاری: هر هفته جلسه جدید منتشر می‌گردد. شما توسط حساب کاربری مخصوص به خودتان در سایت shahrameslami.com به محتوای جلسات دسترسی دایمی خواهید داشت.
کوچینگ خیانت چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟

آنقدر آرام و بی‌صدا در محکم‌ترین پیوندهای عاطفی رخنه می‌کند و به پیش می‌رود که حتی باورِ بودنش برای آقا یا خانم ناممکن می‌شود؛ مگر می‌شود که او به من خیانت کرده و من نفهمیده باشم؟! چرا باید این کار را با من کند؟ مگر چه کم و کاستی‌ در این زندگی گذاشته‌ام؟ و کلی چراهای دیگر که خیانت دیده از خود می‌پرسد و طرف دیگر، خیانت کرده‌ای است که معمولاً خودش هم نمی‌داند اصلاً چه اتفاقی افتاده!... این برای حالتی بود که همه چیز برملا شده و خیانت‌کار دیگر چیزی برای پنهان کردن ندارد، اوضاع وقتی یکی از طرفین مشکوک شده و علایم هشدارآمیزی را حس کرده نیز دست کمی از یک بحران زناشویی ندارد؛ از آنجا که در چنین شرایطی، معمولاً آقا یا خانم تحت تاثیر ندای درونی خود یا راهنمایی‌های اطرافیان‌شان، اوضاع را خراب‌تر می‌کنند، شهرام اسلامی برای اولین بار اقدام به طراحی و برگزاری دورۀ انحصاری با عنوان کوچینگ خیانت نموده است که گام به گام طی 14 هفته، فرد خیانت دیده و همچنین خیانت کرده را همراهی می‌کند تا بتوانند تصمیمات آگاهانه و هوشمندانه‌تری برای زندگی خود بگیرند.

قصه از کجا شروع شد؟ عشق ممنوعه، ماجراجویی یا یک هوس ساده!
اگر بخواهیم از دلایلی بگوییم که چرا یک نفر به پارتنرش خیانت می‌کند، ساده‌ترین اتفاقات رخ‌نمایی می‌کنند. یک صمیمیت عادی که قرار نبود ویژه شود، یک حس نزدیکی که قرار نبود به یکی شدن ختم شود، یک حس ترحم و دلسوزی که قرار نبود به جانسوزی منجر شود و ... خلاصه فکر نکنید که بقیۀ آدم‌ها طی یک سری فرایندهای پیچیده درگیر خیانت می‌شوند، خیلی‌ها با یک لحظه چشم باز کردن، متوجه شدند که سر و کارشان با خیانت افتاده است.

خیانت دیده، خیانت کرده و دنیاهایی که درک نمی‌شوند!
معمولاً افرادی که لغزش می‌کنند و با شخص سومی وارد رابطه می‌شوند با گفتن عباراتی چون "مگر ما چکار می‌کنیم؟"، "اسم این که خیانت نیست!" و... خودشان را قانع می‌کنند. غافل از اینکه این ساده‌انگاری، چنان آتشی به وجود فرد خیانت دیده می‌زند که هیچ چیزی در زندگی مشترک‌شان از سوختن در امان نمی‌ماند. صرف‌نظر از اینکه یک ارتباط فرازناشویی تا کجا پیش رفته، نکتۀ مهم، درک و ریشه‌یابی اتفاق و در پی چاره بودن است. با شرکت در کوچینگ خیانت می‌توانید به ریشه‌یابی اشتباهات خود بپردازید، حتی اگر هیچ اشتباهی در رابطه مرتکب نشده باشید، باز می‌فهمید که چطور با اشتباهات طرف مقابل مواجه شوید که کمترین آسیب به خودتان وارد شود.
 

اعتماد، اولین چیزی است که از بین می‌رود.

اینکه در زندگی مشترک، اعتمادِ یک نفر خدشه‌دار شود، دور از ذهن نیست و معمولاً پس از دلجویی و گذر زمان، باز می‌توان به همان یارِ قابل اعتماد تبدیل شد. اما خیانت، کاری می‌کند که اعتماد طرف مقابل کلاً نابود شود و به این آسانی‌ها نتوان اوضاع را سر و سامان داد. کسی که خیانت دیده، دیگر شانس یا فرصتی را به خیانت کرده نمی‌دهد که خودش را ثابت کند و می‌گوید همان یکبار کافی بود که ماهیت خودت را نشان دهی؛ فرد خیانت کرده هم که معمولاً وخامت اوضاع و حال خراب طرف مقابل را می‌بیند، خود را در بازگرداندن اعتماد عاجر می‌بیند و می‌گوید تو بگو من چکار کنم؟! اگر از ما بپرسید، بهترین کار این است که در کوچینگ خیانت شرکت کنید و یک زندگی بدون شک را به یکدیگر هدیه دهید.

سردی عاطفی، یک راهکار همیشگی؟
بدیهی است که پس از خیانت، سردی عاطفی و بی‌تفاوتی بر رابطۀ زن و شوهر سنگینی می‌کند و خب غیر از این هم انتظاری دیگری نیست. اما این وضعیت تا کی قرار است ادامه داشته باشد؟ آیا واقعاً این حس، یک بیزاری ابدی است؟ گاهی این سردی به جدایی ختم می‌شود و قصۀ زندگی دو نفر از هم سوا می‌شود؛ اما اغلب دو نفر بدون طلاق، با هم می‌مانند و با سردی ادامه می‌دهند. چاره چیست؟ مسلماً فردی که مرتکب خیانت شده، باید گام‌هایی را بردارد که یخ نفرت را آب کند، اما چگونه؟ کافیست طی 14 هفته در کوچینگ خیانت با آموزش‌های شهرام اسلامی همراه شوید.
 
جنس عشق و نفرت یکی است!

با تماشای ویدیوی بالا، می‌فهمید که چطور برخی چیزها که ماهیت مشترک دارند، به یکدیگر تبدیل می‌شوند.
 
سعی نکنید خودتان به تنهایی کارها را پیش ببرید!
اینکه کارآگاه شوید و از طرف مقابل مدرک جمع کنید، یا بخواهید اعتراف‌گیری کنید و... هیچ کمکی به شما نمی‌کند. البته منظور ما این نیست که بروید سراغ دوستان، فامیل یا آشنایان ماجرا را تعریف کنید! نه. اتفاقاً اصلا نیاز نیست کسی خبردار شود که چه اتفاقی افتاده یا خواهد افتاد. کافیست یک راهنمای قابل اعتماد در کنار خود داشته باشید... کوچینگ خیانت شهرام اسلامی.
 
فرقی نمی‌کند خیانت تا کجا پیش رفته باشد و در چه مرحله‌ای هستید!
آموزش‌های این دوره مبتنی بر فازهای مختلف خیانت طراحی شده‌اند، یعنی از وقتی که شک پدیدار می‌شود و یکی از طرفین، لغزش دیگری را احساس می‌کند (چه طرف مقابل قبول کند و چه قبول نکند) تا خیانت‌های پیشرفته‌تر و حادتر، همگی مخاطب آموزش‌های کوچینگ خیانت هستند.
 
شاید آقا خیانت کرده، شاید هم خانم، در هر دو حالت کنارتان هستیم.
انگیزه‌ها و ماهیت‌ خیانت آقا و خانم با هم متفاوت است. اینطور نیست که همه از یک قاعدۀ کلی جنسیتی تبعیت کنند، اما رایج‌ترین دلایلی که مردها خیانت می‌کنند را می‌توان از دلایل متداول خیانت خانم‌ها مجزا کرد و راهکارهای ضروری را ارائه داد. فرقی نمی‌کند که خانم هستید یا آقا؛ اگر به نحوی با خیانت سر و کار دارید یا حس می‌کنید که نزدیک‌تان شده است، پیشنهاد می‌کنیم در این کوچینگ ارزشمند شرکت کنید.
 
پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان کوچینگ خیانت
خیانت از جمله موضوعاتی است که سوال‌های بیشماری را در ذهن کسانی که تجربه‌اش کرده‌اند، پدیدار می‌کند، ما شرکت‌کنندگان خود را در کوچینگ خیانت با این سوالات تنها نمی‌گذاریم. جلساتی صرفاً برای پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان به‌صورت پخش زنده اینترنتی تدارک می‌بینیم که شهرام اسلامی پاسخ پرسش‌های منتخبی که در همان لایو مطرح می‌شوند را می‌دهد.
 
دسترسی به جلسات این کوچینگ چگونه است؟
پس از ثبت‌نام در دوره سه ماهه کوچینگ خیانت مراحل زیر پیش روی شما قرار می‌گیرند:

در ابتدا نام کاربری و رمز عبور مخصوص به خودتان را جهت دسترسی به محتواهای کوچینگ خیانت در سایت shahrameslami.com دریافت می‌کنید. اگر از قبل در سایت ما حساب کاربری دارید، همان حساب به کوچینگ خیانت ارتقا می‌یابد.

در دوره کوچینگ خیانت، به‌عنوان هدیه جانبی، برنامه‌ها، وبینارها و سمینارهای قبلی شهرام اسلامی که متناسب با بهبود شرایط شرکت‌کنندگان است را به‌صورت رایگان در اختیارتان می‌گذاریم.

هر هفته محتواهای مربوط به کوچینگ خیانت در سایت منتشر می‌گردد که شما توسط همان حساب کاربری خود، به آموزش‌ها دسترسی خواهید داشت. اطلاع‌رسانی آنی انتشار با ارسال نوتیفیکیشن پیامکی و ایمیلی در هر هفته انجام می‌شود.

در کوچینگ خیانت، علاوه بر جلسات هفتگی، در جلسات زنده (Live) شما پرسش و پاسخ با شهرام اسلامی دارید و پاسخ پرسش‌های منتخب در همان جلسه داده می‌شود.

در طول دوره، روند محتوایی و اجرایی هر جلسه توسط شما ارزیابی و امتیازدهی می‌شود و بازخورد اثربخشی آموزش‌ها را ارسال می‌کنید.

 
ممکن است بپرسید...
لطفاً روی سوال دلخواه در زیر کلیک نمایید.
من و پارتنرم درگیر خیانت نشده‌ایم، ولی یک چیزهایی حس می‌کنم، آیا این دوره مناسب من هست؟

اگر کوچک‌ترین نشانه‌هایی از شک در خودتان یا طرف مقابل‌تان می‌بینید، در این کوچینگ ثبت‌نام کنید تا از ریشه دواندن خیانت جلوگیری کنید.

همسرم خیانت کرده و زیر بار نمی‌رود، چاره چیست؟

اعتراف‌گیری از طرف مقابل‌ نه‌تنها فایده‌ای ندارد، چه بسا کار را سخت‌تر هم می‌کند. مثلاً تحت فشار شما بگوید «بله خیانت کردم، خوب کاری کردم و باز هم انجام می‌دهم.» در این صورت چه می‌کنید؟ شما هم جوابش را می‌دهید؟ سرخورده می‌شوید؟ طلاق می‌گیرید؟ و... پس دنبال راهکارهای اساسی بگردید. در این کوچینگ ثبت‌نام کنید.

اگر همسرم در این کوچینگ همکاری و یا شرکت نکند، آیا برای من اثربخشی دارد؟

بله، مسیر پیش روی خیانت دیده و خیانت کرده در این کوچینگ مجزاست. چنانچه همسر شما حاضر به شرکت در این کوچینگ نشد، خودتان ثبت‌نام کنید، هم حال‌تان بهتر می‌شود و هم با چگونگی مواجهه یا تغییر رفتار همسرتان آشنا می‌شوید.

خیانت دیده‌ام، آیا این زندگی برای من زندگی بشو هست یا خیر؟

کوچینگ خیانت، به‌عنوان یک راستی‌آزمایی برای زندگی مشترک‌تان نیز به حساب می‌آید، اگر خیانت را به هر نحوی تجربه کرده‌اید، در این فرایند 12 هفته‌ای شرکت کنید و گام به گام با جلسات پیش بروید و در نهایت با توجه به شرایطی که احتمالاً تغییر کرده است، برای ادامه یا اتمام رابطه تصمیم‌گیری می‌کنید.

آیا یکبار ثبت‌نام برای یک زوج کافیست؟

بله، شما با یکبار نام‌نویسی به محتواهای هفتگی مربوط به خیانت دیده و خیانت کرده، دسترسی خواهید داشت. کافیست یکبار فرم موجود در این بخش را تکمیل کرده و نیاز به ثبت‌نام جداگانه نخواهید داشت.

 
شرکت در کوچینگ خیانت، یک فرصت نهایی است!

وقتی خیانت اتفاق می‌افتد، کارهای مختلفی توسط خیانت دیده و خیانت‌ کرده، انجام می‌شود که در شدیدترین حالت از هم طلاق می‌گیرند. کوچینگ خیانت، فرصت نهایی قبل از جدایی است. یک فرصت نهایی هم برای خیانت دیده، تا اینکه بفهمد طرف مقابلش عوض شده یا توانایی بخشش او را دارد و نیز یک فرصت نهایی برای خیانت کرده که اعتماد از دست رفته را برگرداند. شاید این فرصت نهایی، ناجی زندگی شما باشد، پس آن را از دست ندهید.
 
کوچینگ خیانت برای شما سودمند است اگر...

به پارتنر خود و رفتارش مشکوک شده‌اید و حس می‌کنید یک جای کار می‌لنگد.
خیانت را به نحوی تجربه کرده‌اید، چه خیانت دیده هستید و چه کسی که لغزش داشته‌اید.
در حال حاضر بنا به هر دلیلی مایل به جدایی نیستید و می‌خواهید اوضاع رابطۀ زناشویی‌تان بهتر شود.
می‌خواهید قبل از جدا شدن، به یکدیگر، یک فرصت نهایی بدهید.
خیانت دیده‌اید و تردید دارید که با بخشش، طرف مقابل دوباره خیانتش را تکرار کند.
همسرتان، رفتارهای شما را فرازناشویی می‌داند، ولی خودتان چنین اعتقادی ندارید.
به دلیل علاقه شخصی یا کار خود، دوره‌های این چنینی را دنبال می‌کنید و دانستن این مباحث را کارگشا می‌دانید.
 
چرا شرکت در کوچینگ خیانت اهمیت دارد؟

محتوای کوچینگ خیانت حاصل 30 سال تجربۀ شهرام اسلامی است و جای دیگری یافت نمی‌شود!
یکبار به دنیا می‌آیید و چرا آن یکبار بهترین زندگی شما نباشد. اینکه تجربۀ خوبی از زندگی مشترک‌تان نداشته‌اید، به این معنی نیست که اوضاع همینجوری می‌ماند و روی خوش روزگار را نمی‌بینید.
اگر با داشتن یک راهنما مثل شهرام اسلامی و استفاده از تجربیاتش، سریع‌تر به مقاصد دلخواه‌تان می‌رسید، چرا آن را امتحان نکنید؟
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع مربوطه می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
برای شرکت در کوچینگ خیانت هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این کوچینگ ارزشمند شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را رقم بزنید.
 
 

 حالا ثبت‌نام کنید!

کوچینگ خیانت (سه ماهه)
با یکبار ثبت‌نام در این کوچینگ، هم به محتوای خیانت دیده و هم به محتوای خیانت کرده، دسترسی خواهید داشت.
مدرس: شهرام اسلامی
دوره غیرحضوری

50% تخفیف فعال است!

بخش‌های ضروری با ستاره (*) مشخص شده‌اند.

Invalid Input

برای پرداخت کارت به کارت شهریه دوره سه ماهه «کوچینگ خیانت» لطفاً به شماره 09126845047 در واتساپ و یا به شماره 09304402003 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

چنانچه می‌خواهید با «پرداخت آنلاین» در این دوره کوچینگ نام‌نویسی کنید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

مبلغ این کوچینگ: 90 تتر

Please send USDT

TLmUZHbNPs3F16ZPsuKb2EM7uXWvZX91Qs

لطفاً مبلغ 90 تتر ارسال و رسید واریز را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

مبلغ ارزی این کوچینگ:

90 دلار

IBAN - USD

TR78 0006 4000 0021 0351 7389 33

İş bank

SHAHRAM ESLAMI

 

یا 80 یورو

IBAN - EURO

TR88 0006 4000 0021 0351 7389 47

İş bank

SHAHRAM ESLAMI

 

لطفاً رسید واریز خود را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

Invalid Input
لطفاً نام و نام خانوادگی خود را به‌درستی وارد نمایید.
لطفاً شماره موبایل خود را به درستی و با عدد «لاتین» مثل 0123 وارد نمایید.
لطفاً ایمیل خود را به‌درستی وارد نمایید. اگر در آدرس ایمیل شما عدد وجود دارد، آن را با کاراکتر لاتین وارد کنید.
لطفاً کارگاه مورد نظر خود را مشخص نمایید.

قیمت کل: 5,500,000 تومان  50% تخفیف

0 تومان

 برای ادامه لطفاً روی دکمۀ زیر کلیک کنید تا به درگاه امن پرداخت آنلاین هدایت شوید، پس از پرداخت موفق و بازگشت به سایت، تاییدیه و اطلاعات مورد نیاز برای شما ارسال می‌گردد.

 

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری