صفحه نویسنده

هشدار
  • فرصت نام‌نویسی به اتمام رسیده است!
مدیر سایت

مدیر سایت

نشانی وبگاه: http://shahrameslami.com

بلک فرایدی - تا 60% تخفیف تا 7 آذر

بلک فرایدی

جزئیات:

  • زمان آفر: تا یکشنبه 7 آذر 1400
  • تا 60% تخفیف، از دست ندهید!
  • اطلاعات

 به‌مناسبت بلک‎فرایدی تا یکشنبه 7 آذرماه 1400 می‌توانید تا 60 درصد تخفیف جهت دانلود کارگاه‌ها، سمینارها و دوره‌های شهرام اسلامی و یا شرکت در دوره‌های یکساله لایف کوچینگ اختصاصی شهرام اسلامی (موفقیت فردی، تربیت فرزند، نوجوان و زوجین) یا دانلود سمینارهای "ناد هنر" بهره‌مند شوید.

 برای اطلاعات بیشتر روی آیتم‌های دلخواه در زیر کلیک نمایید:

دانلود کارگاه‌ها، سمینارها و دوره‌های شهرام اسلامی
کوچینگ یکساله موفقیت فردی
کوچینگ یکساله تربیت فرزند
کوچینگ یکساله نوجوان
کوچینگ یکساله زوجین
دانلود سمینارهای "ناد هنر"

 

دانلود کارگاه‌ها، سمینارها و دوره‌های شهرام اسلامی (تا 60% تخفیف)
شما می‌توانید ویدیو و فایل صوتی سمینارها، وبینارها، کارگاه‌ها و دوره‌های شهرام اسلامی را از قسمت فروشگاه دانلود نمایید. در آفر بلک فرایدی (فقط تا 7 آذر 1400) برای خرید این محصولات از 30 تا 60 درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته‌ایم. نیازی به استفاده از کد تخفیف نیست و قیمت‌ها به‌‌صورت تخفیف‌دار نمایش داده شده‌اند، کافیست روی لینک زیر کلیک کرده و به صفحه فروشگاه بروید، سپس محصول یا محصولات مورد نظرتان را با زدن دکمه "افزودن به سبد خرید" انتخاب و ثبت‌ سفارش کنید.

 

 

کوچینگ یکساله موفقیت فردی (60% تخفیف)
در کوچینگ موفقیت فردی، به مدت یکسال هر هفته تمرین‌هایی را برای موفقیت شخصی، خانوادگی، اجتماعی و یا کسب‌وکار دریافت می‌کنید. در آفر بلک فرایدی (فقط تا 7 آذر 1400) می‌توانید با 60% تخفیف در این دوره ثبت‌نام کنید. برای اطلاعات بیشتر کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

کوچینگ یکساله تربیت فرزند (60% تخفیف)
در کوچینگ تربیت فرزند، به مدت یکسال هر هفته تمرین‌هایی را برای تربیت کودک خود دریافت می‌کنید. در آفر بلک فرایدی (فقط تا 7 آذر 1400) می‌توانید با 60% تخفیف در این دوره ثبت‌نام کنید. ضمن اینکه اگر دارای نوجوان باشید، نوجوان‌تان به‌صورت رایگان در کوچینگ نوجوان شرکت داده می‌شود. برای اطلاعات بیشتر کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

کوچینگ یکساله نوجوان (60% تخفیف)
در این کوچینگ، خود نوجوان مخاطب صحبت‌های شهرام اسلامی است و به مدت یکسال هر هفته تمرین‌هایی را برای برطرف کردن چالش‌های ذهنی و به‌دست آوردن نقشۀ راهی ارزشمند دریافت می‌کند. در آفر بلک فرایدی (فقط تا 7 آذر 1400) می‌توانید نوجوان خود را با 60% تخفیف ثبت‌نام کنید. برای اطلاعات بیشتر کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

کوچینگ یکساله زوجین (60% تخفیف)
در کوچینگ زوجین، به مدت یکسال هر هفته تمرین‌هایی را برای بهبود رابطه با همسرتان، افزایش صمیمیت عاطفی و حل تعارضات دریافت می‌کنید. در آفر بلک فرایدی (فقط تا 7 آذر 1400) می‌توانید با 60% تخفیف در این دوره ثبت‌نام کنید. برای اطلاعات بیشتر کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

دانلود سمینارهای "ناد هنر" (30% تخفیف)
در فروشگاه "ناد هنر" تعدادی از سمینارها و برنامه‌های شهرام اسلامی که به‌‌صورت مشترک با سایر اساتید مثل محمود انوشه و احمد حلت برگزار شده و همچنین سایر سمینارها به‌‌‌صورت فایل دانلودی ویدیویی و صوتی قابل تهیه است. در آفر بلک فرایدی (فقط تا 7 آذر 1400) شما می‌توانید از 30% تخفیف بدون محدودیت برای دانلود این سمینارها بهره‌مند شوید، کافیست هنگام ثبت‌سفارش از کد تخفیف BLACK استفاده نمایید. برای بررسی محصولات و ثبت‌ سفارش روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

 


 
ادامه مطلب...

آموزش ویدیویی ثبت‌نام همیشه یار 2

لطفاً روی ویدیوی زیر کلیک نمایید:

راهنمای ثبت‌نام در همیشه یار2
Slider
برای ورود به صفحه اطلاعات و ثبت‌نام همیشه یار 2 اینجا را کلیک نمایید.
ادامه مطلب...

بازی عشق | Love Game

Love Game

جزئیات:

  • زمان: شنبه 8 آبان 1400
  • مکان: هر کجای دنیا که شما هستید؛ سمینار آنلاین‌ است!
  • نام‌نویسی

برای استفاده از 50% تخفیف و ثبت‌نام سریع با 69 هزار تومان اینجا را کلیک نمایید.

برای دسترسی سریع، روی آیتم‌ دلخواه در زیر کلیک نمایید:

شناسنامه وبینار | مشخصات اجمالی

وبینار «Love Game» چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟

مخاطب این وبینار هستید اگر...

ثبت‌نام در وبینار Love Game

 
شناسنامه و مشخصات اجمالی
عنوان: وبینار "Love Game"
مدرس: شهرام اسلامی (Life coach بین المللی)
آنچه زوجین برای افزایش صمیمیت عاطفی خود باید انجام دهند!
زمان: شنبه 8 آبان 1400 - از ساعت 22 تا 23:30
شیوه برگزاری: غیرحضوری - پخش زنده (Live) اینترنتی ویدیویی + فایل‌های ضبط شده اختصاصی
شما می‌توانید با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان (از هر کجای دنیا) در این وبینار بی‌نظیر شرکت کنید.
اگر در زمان برگزاری جلسه امکان حضور نداشتید، دسترسی پس از برگزاری برای شما فراهم می‌گردد و فیلم و فایل صوتی کل جلسه به‌صورت تدوین شده، نهایتاً 1-2 روز پس از برگزاری به شما هدیه داده می‌شود.
قیمت: شما می‌توانید از 50% تخفیف بهره‌مند شوید و بابت 1 جلسه وبینار «Love Game» مبلغ 69,000 تومان (به جای 138,000 تومان) پرداخت نمایید.
وبینار «Love Game» چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟
همانطور که از اسم این وبینار پیداست، قرار است زندگی‌ مشترک خود را کمی تکان بدهیم و از شر روزمرگی‌هایی که ته‌نشین شده‌اند، حداقل برای مدتی خلاص شویم. اما صرفِ بازی بدون شناخت و ایجاد انگیزه در هم‌بازی شما (همسرتان)، فایده ندارد. پس شهرام اسلامی همراه با بازی‌های هدفمند، یک سری تست و تمرین اختصاصی برای درک و شناخت زن‌وشوهر آماده کرده است.  اگر ذره‌ای اشتیاق برای بهتر کردن رابطه‌ در شما احساس می‌شود، پیشنهاد می‌کنیم این وبینار متفاوت را از دست ندهید!

فرصتی بی‌نظیر برای یکی شدن!
شاید این وبینار شروعی باشد برای آن «تغییر در رابطه» که همیشه به دنبالش بوده‌اید؛ ماجرا ساده ولی دارای نتایج شگفت‌انگیز است، کار خارق العاده‌ای نیاز نیست؛ شما همان آدم هستید و همسرتان هم همان آدم؛ بازی‌هایی یاد می‌گیرید که برای یکدیگر، آدمِ دوست‌داشتنی‌تری شوید.
 
زمینِ بازی مهیاست!
در Love Game، شهرام اسلامی شما را با بازی‌هایی آشنا می‌کند که نیاز به تجهیزات یا امکانات خیلی خاصی ندارند؛ فقط خودتان هستید و همسرتان! اگر دارای فرزند هستید، ممکن است بتوانید در برخی از بازی‌ها از فرزندتان هم بخواهید به شما ملحق شود. البته که اغلب بازی‌ها فقط مختص شما و همسرتان است.
 
در این بازی، بازنده هم خوشحال است!
پر واضح است که مزۀ هر بازی به رقابت و پیروز شدن است. اما در این وبینار قرار نیست با بازی‌ها و تمرین‌ها کدورت یا احساس شکست به‌وجود بیاید. در واقع بازی‌های وبینار Love Game شهرام اسلامی رقابت‌هایی «بُرد- بُرد» محسوب می‌شوند و جایزۀ این مسابقات «حالِ خوب» است که به تمامی شرکت‌کنندگان اهدا می‌شود.
 
مخاطب این وبینار هستید اگر...
می‌خواهید نشاط و سرزندگی در زندگی مشترک‌تان بیشتر شود.
در رابطه هستید و به آیندۀ آن اهمیت می‌دهید.
از زندگی زناشویی خود رضایت نسبی دارید و معتقدید که عشق‌ نیاز به مراقبت دارد.
به ناسازگاری‌ها و اختلافات خود در روابط یکدیگر اهمیت می‌دهید.
بر این باور هستید که بی‌تفاوتی و سردی عاطفی، زمینه‌ساز خیانت است و به‌دنبال پیشگیری هستید.
می‌خواهید دنیاهای خود و همسرتان را به‌هم نزدیک‌تر کنید.
 
چرا باید در وبینار "Love Game" شرکت کرد؟
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع مربوطه می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
برای شرکت در وبینار "Love Game" هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این وبینار ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید. ضمن اینکه اگر در زمان برگزاری رویداد امکان حضور نداشتید، دسترسی پس از برگزاری برای شما فراهم می‌گردد و ویدیو و فایل صوتی کل جلسه به‌صورت تدوین شده، نهایتاً 1 تا 2 روز پس از برگزاری جهت دانلود به شما هدیه داده می‌شود.

ثبت تیکت پشتیبانی در سایت: اینجا را کلیک نمایید.

ادامه مطلب...
مشترک خوراک (RSS) سایت شوید!
Slider

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری