آفر بلک فرایدی - تا 60% تخفیف

بلک فرایدی - تا 60% تخفیف تا 7 آذر

  • مشاهده 17279 بار

بلک فرایدی

جزئیات:

  • زمان آفر: تا یکشنبه 7 آذر 1400
  • تا 60% تخفیف، از دست ندهید!
  • اطلاعات

 به‌مناسبت بلک‎فرایدی تا یکشنبه 7 آذرماه 1400 می‌توانید تا 60 درصد تخفیف جهت دانلود کارگاه‌ها، سمینارها و دوره‌های شهرام اسلامی و یا شرکت در دوره‌های یکساله لایف کوچینگ اختصاصی شهرام اسلامی (موفقیت فردی، تربیت فرزند، نوجوان و زوجین) یا دانلود سمینارهای "ناد هنر" بهره‌مند شوید.

 برای اطلاعات بیشتر روی آیتم‌های دلخواه در زیر کلیک نمایید:

دانلود کارگاه‌ها، سمینارها و دوره‌های شهرام اسلامی
کوچینگ یکساله موفقیت فردی
کوچینگ یکساله تربیت فرزند
کوچینگ یکساله نوجوان
کوچینگ یکساله زوجین
دانلود سمینارهای "ناد هنر"

 

دانلود کارگاه‌ها، سمینارها و دوره‌های شهرام اسلامی (تا 60% تخفیف)
شما می‌توانید ویدیو و فایل صوتی سمینارها، وبینارها، کارگاه‌ها و دوره‌های شهرام اسلامی را از قسمت فروشگاه دانلود نمایید. در آفر بلک فرایدی (فقط تا 7 آذر 1400) برای خرید این محصولات از 30 تا 60 درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته‌ایم. نیازی به استفاده از کد تخفیف نیست و قیمت‌ها به‌‌صورت تخفیف‌دار نمایش داده شده‌اند، کافیست روی لینک زیر کلیک کرده و به صفحه فروشگاه بروید، سپس محصول یا محصولات مورد نظرتان را با زدن دکمه "افزودن به سبد خرید" انتخاب و ثبت‌ سفارش کنید.

 

 

کوچینگ یکساله موفقیت فردی (60% تخفیف)
در کوچینگ موفقیت فردی، به مدت یکسال هر هفته تمرین‌هایی را برای موفقیت شخصی، خانوادگی، اجتماعی و یا کسب‌وکار دریافت می‌کنید. در آفر بلک فرایدی (فقط تا 7 آذر 1400) می‌توانید با 60% تخفیف در این دوره ثبت‌نام کنید. برای اطلاعات بیشتر کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

کوچینگ یکساله تربیت فرزند (60% تخفیف)
در کوچینگ تربیت فرزند، به مدت یکسال هر هفته تمرین‌هایی را برای تربیت کودک خود دریافت می‌کنید. در آفر بلک فرایدی (فقط تا 7 آذر 1400) می‌توانید با 60% تخفیف در این دوره ثبت‌نام کنید. ضمن اینکه اگر دارای نوجوان باشید، نوجوان‌تان به‌صورت رایگان در کوچینگ نوجوان شرکت داده می‌شود. برای اطلاعات بیشتر کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

کوچینگ یکساله نوجوان (60% تخفیف)
در این کوچینگ، خود نوجوان مخاطب صحبت‌های شهرام اسلامی است و به مدت یکسال هر هفته تمرین‌هایی را برای برطرف کردن چالش‌های ذهنی و به‌دست آوردن نقشۀ راهی ارزشمند دریافت می‌کند. در آفر بلک فرایدی (فقط تا 7 آذر 1400) می‌توانید نوجوان خود را با 60% تخفیف ثبت‌نام کنید. برای اطلاعات بیشتر کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

کوچینگ یکساله زوجین (60% تخفیف)
در کوچینگ زوجین، به مدت یکسال هر هفته تمرین‌هایی را برای بهبود رابطه با همسرتان، افزایش صمیمیت عاطفی و حل تعارضات دریافت می‌کنید. در آفر بلک فرایدی (فقط تا 7 آذر 1400) می‌توانید با 60% تخفیف در این دوره ثبت‌نام کنید. برای اطلاعات بیشتر کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

دانلود سمینارهای "ناد هنر" (30% تخفیف)
در فروشگاه "ناد هنر" تعدادی از سمینارها و برنامه‌های شهرام اسلامی که به‌‌صورت مشترک با سایر اساتید مثل محمود انوشه و احمد حلت برگزار شده و همچنین سایر سمینارها به‌‌‌صورت فایل دانلودی ویدیویی و صوتی قابل تهیه است. در آفر بلک فرایدی (فقط تا 7 آذر 1400) شما می‌توانید از 30% تخفیف بدون محدودیت برای دانلود این سمینارها بهره‌مند شوید، کافیست هنگام ثبت‌سفارش از کد تخفیف BLACK استفاده نمایید. برای بررسی محصولات و ثبت‌ سفارش روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

 


 
Slider

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری