وبینار دلبندم درس

هشدار
 • فرصت نام‌نویسی به اتمام رسیده است!

وبینار دلبندم درس!

 • مشاهده 7574 بار

وبینار دلبندم درس

جزئیات:

 • شروع از یکشنبه 28 شهریور 1400
 • مکان: هر کجای دنیا که شما هستید؛ وبینار آنلاین‌ است!
 • نام‌نویسی

برای استفاده از 50% تخفیف و ثبت‌نام سریع با 69 هزار تومان اینجا را کلیک نمایید.

برای دسترسی سریع، روی آیتم‌ دلخواه در زیر کلیک نمایید:

شناسنامه وبینار | مشخصات اجمالی

وبینار «دلبندم درس» چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟

مخاطب این وبینار هستید اگر...

ثبت‌نام در وبینار دلبندم درس

 
شناسنامه و مشخصات اجمالی
عنوان: وبینار "دلبندم درس!"
مدرس: شهرام اسلامی (Life coach بین المللی)
مخاطب: والدینی که دارای کودک و نوجوان محصل هستند.
سرفصل‌ها:
نقش پدر و مادر در هدایت تحصیلی فرزندان
اولویت‌ها و علاقمندی‌های پدر، مادر و فرزند
چرا بعضی از کودکان و نوجوانان حس و حال درس‌ خواندن ندارند؟ راهکار چیست؟
ایجاد ارتباط موثر با فرزند در کنار درس‌خوان بودن او
ارزیابی روش‌های یادگیری کودک و نوجوان
دغدغه‌های والدین برای آینده نوجوانان
و ...
زمان: یکشنبه 28 شهریور 1400 - از ساعت 22 تا 23:30
شیوه برگزاری: غیرحضوری - پخش زنده (Live) اینترنتی ویدیویی + فایل‌های ضبط شده اختصاصی
شما می‌توانید با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان (از هر کجای دنیا) در این وبینار بی‌نظیر شرکت کنید.
اگر در زمان برگزاری جلسه امکان حضور نداشتید، دسترسی پس از برگزاری برای شما فراهم می‌گردد و فیلم و فایل صوتی کل جلسه به‌صورت تدوین شده، نهایتاً 1-2 روز پس از برگزاری به شما هدیه داده می‌شود.
قیمت: شما می‌توانید از 50% تخفیف بهره‌مند شوید و بابت 1 جلسه وبینار «دلبندم درس» مبلغ 69,000 تومان (به جای 138,000 تومان) پرداخت نمایید.وبینار «دلبندم درس» چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟

آمادگی فقط مخصوص بچه‌ها نیست!

Slider
«دَرست رو خوندی؟!» پرسشی است که اغلب از پدر یا مادرمان شنیده‌ایم و احتمالاً از فرزند خود نیز می‌پرسیم. اگر بگوییم چرا این سوال مطرح می‌شود؟ یک دلیل پررنگ‌تر است، نگرانی از سر دوست داشتنِ والدین! چرا که حرف‌های پدر و مادر چنین رنگ و بویی دارند: «درس بخوان که در آینده برای خودت کسی بشوی.» یا «اگر درس نخوانی آسیب می‌بینی و آیندۀ شغلی جالبی نخواهی داشت» و جملاتی از این دست با هدف ترغیب کردن کودک و نوجوان برای درس خواندن که اگر بخواهیم خلاصه‌اش کنیم می‌شود عنوان همین وبینار، یعنی «دلبندم درس!». در این سمینار آنلاین، شهرام اسلامی نقش والدین در درس و تحصیل کودک و نوجوان را تشریح کرده و راهکارهای مقتضی را در جهت کاستن از نگرانی‌ها ارائه می‌دهد.

وقتی کلاس حضوری برقرار شود...
سال تحصیلی جدید با نزدیک شدن مهرماه 1400 در پیش است... امسال ممکن است برخی از کلاس‌های کودک و نوجوان به‌صورت حضوری برپا شوند؛ در این صورت چند ساعتی در روز، پدر و مادر، سکان هدایت تحصیلی را به معلمین و مسئولین مدرسه می‌سپارند. پدر و مادرهای زیادی این موقعیت را تجربه کرده‌اند؛ چرا که قبل از ویروسی شدن دنیا، سال‌ها تحصیل به همین روش انجام می‌شده است. حالا بعضی (صرف‌نظر از نگرانی بابت سرایت کرونا) می‌‌گویند چه خوب! حداقل با رفتن بچه‌ها به مدرسه، چند ساعتی نفسِ راحت می‌کشیم! در چنین حالتی که درس و مدرسه دست‌کم از لحاظ فیزیکی از خانه جدا شده است، وظیفۀ یک پدر و مادر در خوشبختی فرزندشان چیست؟ در ساعت‌ها و یا روزهایی که کودک یا نوجوان در خانه است، تا چه حد به درس او کار داشته باشند که نه فرزندشان شاکی شود و نه خودشان احساس بی‌مسئولیتی و یا بی‌خیالی کنند.
 
کلاس آنلاین و آمدن مدرسه به خانه!
با آنلاین شدن کلاس‌های درس کودک و نوجوان، کنترل پدر و مادر بر فرزندشان هم بیشتر شده است. بعضی مثل عقاب بالای سر محصلِ خانه‌نشین هستند که فلان ساعت آنلاین شود و تکالیفش را به‌موقع بارگذاری کند. این سبک تحصیل برای بعضی بچه‌ها فرصت خوبی را فراهم کرده که گوشی موبایل از وسیله‌ای آموزشی به دستۀ بازی تبدیل شود! ساعت‌های زیادی که صرف Game می‌شود و پدر و یا مادری که حرص می‌خورند و چالش‌های زیادی با فرزندشان دارند. خلاصه یادگیری آنلاین، علی رغم داشتن مزایای فراوان، کار بعضی از والدین را سخت‌تر کرده است؛ بیش از این جای نگرانی و درماندگی نیست! در وبینار دلبندم درس، راه‌ و رسم خشنودی خانواده با یکی شدن مدرسه و خانه شرح داده می‌شود.
 
دلبندم، میز تو را می‌خواند!
اگر دارای کودک یا نوجوان هستید، حتماً بی‌میلی فرزندتان برای رفتن سراغ میز درس و یا مشقش را تجربه کرده‌اید. هر چه شما می‌‌گویید: «دلبندم درس!» با پاسخ‌ها یا رفتارهایی دلسرد کننده مواجه می‌شوید. کجای کار اشکال دارد که هم شما ناراضی هستید و هم فرزندتان! شیوۀ آموزشی مشکل کار است یا نحوۀ برقراری ارتباط توسط شما؟ بی‌انگیزگی یا سر به‌هوایی کودک و نوجوان از کجا ناشی می‌شود؟ یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این وبینار، پاسخ به همین سوال‌هاست.
 
اوضاع برای نوجوانان جدی‌تر و حساس‌تر است!
مسلماً وضعیت درس و تحصیل بچه‌ها با بالا رفتن سن‌شان حساس‌تر و به‌دنبال آن نگرانی والدین هم بیشتر می‌شود. به این حساسیت‌ها، چالش‌های نوجوانی و بلوغ را هم اضافه کنید. اشتباهاتی که والدین هنگام برقراری ارتباط با نوجوان‌شان مرتکب می‌شوند، ممکن است بعدها عواقبی جبران‌ناپذیر و سخت به‌همراه داشته باشند، پس هوشیاری و آگاهی والدین در ساختن آیندۀ فرزندشان بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند. در وبینار دلبندم درس، نکته‌های طلایی پیرامون برقراری ارتباطی سازنده بین والدین و نوجوان مطرح می‌شوند.
 
مخاطب این وبینار هستید اگر...
کودک و یا نوجوان محصل دارید.
نمی‌‌خواهید فرزندتان از درس دلزده شود.
نمی‌خواهید فرزندتان اشتباهات گذشته شما را هنگام تحصیل‌ تکرار کند.
می‌خواهید در ترسیم آیندۀ کودک و یا نوجوان خود نقش به‌سزایی داشته باشید.
 
چرا باید در وبینار "دلبندم درس" شرکت کرد؟
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع مربوطه می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
برای شرکت در وبینار "دلبندم درس!" هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این وبینار ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خود و فرزندان‌تان رقم بزنید. ضمن اینکه اگر در زمان برگزاری رویداد امکان حضور نداشتید، دسترسی پس از برگزاری برای شما فراهم می‌گردد و ویدیو و فایل صوتی کل جلسه به‌صورت تدوین شده، نهایتاً 1 تا 2 روز پس از برگزاری جهت دانلود به شما هدیه داده می‌شود.

ثبت تیکت پشتیبانی در سایت: اینجا را کلیک نمایید.

Slider

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

  • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

 • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

راه‌های ارتباطی

   • شماره‌ واتساپ:
    09199689370

    تلفن:
    02122687898

   • ایمیل: hi@shahrameslami.com

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری