دوره جامع شخصیت با شهرام اسلامی

دوره جامع شخصیت (4 ماهه) ویژه

 • مشاهده 1286 بار

دوره جامع شخصیت

جزئیات:

 • شروع از دوشنبه 11 مرداد 1400
 • مکان: هر کجای دنیا که شما هستید؛ دوره آنلاین‌ است!
 • نام‌نویسی

برای دسترسی سریع، روی آیتم‌ دلخواه در زیر کلیک نمایید:

شناسنامه دوره | مشخصات اجمالی

دوره جامع شخصیت چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟

تعداد جلسات، آیتم‌ها و جان‌مایۀ دوره جامع شخصیت

شرکت در این دوره به چه کسانی توصیه می‌شود؟

پرسش‌‌های متداول

ثبت‌نام در دوره جامع شخصیت

پشتیبانی، مشاوره قبل از ثبت‌نام (تلفنی، واتساپ یا تیکت)

 
شناسنامه و مشخصات اجمالی
عنوان: دوره جامع شخصیت (شناسایی، تغییر و تعالی)
مدرس: شهرام اسلامی (Life coach بین المللی)
موضوع: شناسایی عوامل تاثیرگذار بر شکل‌گیری شخصیت فرد + تمرین + ارائه راهکار برای توسعه و تعالی شخصیت
زمان شروع: دوشنبه 11 مرداد 1400 - به مدت 4 ماه
شیوه برگزاری: غیرحضوری - پخش زنده (Live) اینترنتی ویدیویی + فایل‌های ضبط شده اختصاصی.
شما می‌توانید با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان (از هر کجای دنیا) در این دورۀ بی‌نظیر شرکت کنید.
هر شرکت‌کننده، یک حساب کاربری دوره جامع شخصیت مخصوص به خود را در سایت shahrameslami.com دریافت می‌کند و دسترسی‌ها همگی در سایت ایجاد می‌شوند.
مبلغ سرمایه‌گذاری بر خودتان:
شما می‌توانید از 40% تخفیف در پرداخت یکجا بهره‌مند شوید و بابت 4 ماه دوره جامع شخصیت مبلغ 3,480,000 تومان (به جای 5,800,000 تومان) پرداخت نمایید.
اگر پرداخت به‌صورت اقساط را مد نظر دارید، هزینه دوره جامع شخصیت جمعاً 4 میلیون‌ تومان محاسبه می‌گردد که یک میلیون تومان هنگام ثبت‌نام پرداخت می‌شود و سه قسط باقیمانده با فواصل 1 ماهه پرداخت می‌شوند (جمعاً 4 ماه).
دوره جامع شخصیت چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟
همۀ ما مکالمات بیشماری را با خودمان داریم؛ حرف‌هایی که اغلب از احساسات ما سرچشمه می‌گیرند و به‌منظور نتیجه‌گیری یا رساندن پیام‌های درونی، با خودمان تکرار می‌شوند. اینکه این واگویه‌ها چه هستند و چه تاثیری بر ما می‌گذارند، خودش جای بحث دارد، اما اینجا می‌خواهیم چالش‌های دیگری را مطرح کنیم؛ چه کسی در درون‌مان شنوندۀ این صحبت‌هاست؟! او ساخته و پرداختۀ کیست؟ تصمیم‌گیرنده‌ای قاطع است یا مطیع و فرمان‌بردار در برابر عوامل بیرونی؟ راستی شما تا چه حد درکش کرده‌اید؟ چقدر می‌شناسیدش؟ تا به حال ارتباط موثری با او برقرار کرده‌اید؟ توانسته‌اید همانی بشوید که همیشه دل‌تان می‌خواسته است؟ برای پاسخ به تمامی این سوالات "دورۀ جامع شخصیت" را با تدریس شهرام اسلامی طراحی کرده‌ایم تا تکلیف‌مان با خودمان روشن شود، طی چهار ماه با آموزش‌های تخصصی، تکنیک‌های اصولی، تست‌ها و تمرین‌های منظم بتوانیم شخصیتی ارزشمند از خودمان بسازیم تا علاوه بر اینکه به خودمان افتخار کنیم، مورد تحسین دیگران هم قرار بگیریم.
 
از شناسایی شروع می‌کنیم!
برای اینکه بدانیم در کجای کار قرار داریم، باید اطلاعات اولیه، دانسته‌های ضروری برای تقویت توانایی شناسایی را بالا ببریم. مهم است بدانیم که چه شخصیتی در ما شکل گرفته و طی سالیان سال پرورش یافته است برای هدایت درستش چه کارهایی را باید انجام دهیم؟ این شناسایی به کمک آموزش‌های جلسات Live، فایل‌های از پیش ضبط شده و تست‌های اختصاصی شهرام اسلامی انجام می‌شود.
 
تغییر برای تعالی شخصیت ضروری است!
پس از اینکه به شناخت نسبی از شخصیت خود (و حتی دیگران) دست یافتیم، باید برای رسیدن به آنچه می‌خواهیم قدم بر داریم؛ هر قدم برداشتنی هم مستلزم یک تغییر است. اینکه عادات و ویژگی‌های منفی که درجۀ خلوص شخصیت ما را پایین آورده‌اند را کمتر کنیم و در صدد پرورش نقاط قوت شخصیت خود باشیم؛ خبر خوب اینکه بخش اعظم کلاس‌های این دوره برای رسیدن به همین مهم طراحی شده‌اند. کافیست همراه با پروسۀ آموزشی دوره جامع شخصیت شوید.
 
تعداد جلسات، آیتم‌ها و جان‌مایۀ دوره جامع شخصیت
دورۀ جامع شخصیت، 4 ماهه است؛ پس زمان نسبتاً خوبی است که بتواند پیش‌درآمدی باشد برای شکل‌گیری شخصیتی ارزشمند؛ از کلاس‌های Live گرفته تا تست‌های آنلاین اختصاصی و فایل‌های آفلاین صوتی و تصویری که از قبل برای شما آماده می‌شوند، همگی در جهت اعتلای مهارت‌های شناختی و اجرایی شما سازمان یافته‌اند. جان‌مایۀ دوره جامع شخصیت، شما را سرِپا و استوار نگه می‌دارد. موضوعات این دوره از صفر تا 100 شخصیت و ویژگی‌های فردی را پوشش می‌دهند.
 
جلسات تخصصی Live
بخش اعظم این دوره را جلسات پخش زنده تشکیل داده است؛ در مجموع 20 جلسه از دوره جامع شخصیت به‌صورت Live برگزار می‌شود. شهرام اسلامی در Player صفحه پخش زنده تدریس خواهد کرد. در برخی از جلسات به پرسش‌وپاسخ پرداخته می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق فرم موجود در پایین Player پخش زنده، سوال خود را مطرح کنند. نکتۀ مهم اینکه اگر هنگام جلسات Live موفق نشدید که آنلاین شوید، جای نگرانی نیست، دسترسی به ویدیو و فایل صوتی ضبط شده از آن جلسه برای شما محفوظ است.
 
تمرین عملی، هر هفته در انتظار شماست!
هر هفته در دوره جامع شخصیت، یک فایل ویدیویی کوتاه از شهرام اسلامی دریافت می‌کنید که شامل تمرین عملی همان هفته‌تان است. با این کار در مقام عمل، آنچه آموخته‌اید را پیاده می‌کنید و چیزهای جدید یاد می‌گیرید.
 
سنجش‌های آنلاین برای شناسایی و توسعه شخصیت فردی
در طول دوره جامع شخصیت یک سری آزمون‌های هدفمند آنلاین به‌منظور سنجش توانایی‌ها و مهارت‌های شرکت‌کنندگان ارائه می‌شوند. شما توسط نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری خود وارد سایت می‌شوید و در بخش آزمون‌ها، فرم‌های مربوطه را تکمیل می‌کنید؛ نتایج تست‌ها به‌صورت کارنامه در اختیارتان قرار می‌گیرد و توضیحات مورد نیاز و چگونگی تحلیل نیز در جلسات مرتبطی به شما آموزش داده می‌شود.
 
لطفاً سراپاگوش باشید!
در 20 جلسه از این دوره، فایل‌های صوتی از پیش تدوین شده در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. در این گونه جلسات معمولاً به مباحثی پرداخته می‌شود که فهم و درک‌شان از طریق شنیدن و تمرکز بالاتر باشد؛ موزیک‌گذاری مخصوصی مورد نیاز باشد یا تمرینِ مدیتیشن و هیپنوتراپی، دلیل صوتی شدن آن جلسه باشد.
 
با فایل‌های تکمیلی چیزی از قلم نمی‌‎افتد!
در دوره جامع شخصیت، 20 ساعت فایل آموزشی مکمل در نظر گرفته‌ایم که موضوعات مرتبط یا آنچه باید گفته شود، از قلم نیافتد.
 
شرکت در دوره جامع شخصیت به چه کسانی توصیه می‌شود؟
دورۀ جامع شخصیت، یک دورۀ تخصصی برای شناخت خود، تلاش برای توسعه فردی و بهتر شدن خودش و همچنین بهتر کردن آدم‌های دور و بَرش است؛ هر انسانی که تمایل به ایجاد این تغییرات مثبت را دارد، با ثبت‌نام در این دوره، گامی بلند برای رسیدن به خواسته‌اش برداشته است.
 
پرسش‌های متداول
آیا شرکت در این دوره به‌صورت حضوری است؟

خیر، دورۀ جامع شخصیت تماماً غیرحضوری است؛ جلسات به‌صورت پخش زنده (Live) اینترنتی ویدیویی و فایل‌های از پیش ضبط شده برگزار می‌شوند.

دسترسی به محتوای دوره جامع شخصیت چگونه فراهم می‌شود؟

هر شرکت‌کننده، یک حساب کاربری مخصوص به خود را در سایت shahrameslami.com دریافت می‌کند و دسترسی‌ها همگی در سایت ایجاد می‌شوند.

حالا ثبت‌نام کنید!

دوره جامع شخصیت با شهرام اسلامی
شروع از دوشنبه 11 مرداد 1400 - مدت: 4 ماه

بخش‌های ضروری با ستاره (*) مشخص شده‌اند.

Invalid Input

برای پرداخت کارت به کارت هزینه "دوره جامع شخصیت" با شهرام اسلامی، در صورت پرداخت یکجا لطفاً مبلغ 3,480,000 تومان به شماره کارت زیر واریز کرده، سپس تصویر فیش یا رسید را به شماره 09126845047 در واتساپ و یا به شماره 09304402003 در تلگرام ارسال نمایید و درنهایت ثبت‌نام شما توسط کارشناسان ما انجام می‌شود.

اگر پرداخت به‌صورت اقساط را مد نظر دارید، هزینه "دوره جامع شخصیت" جمعاً 4 میلیون‌ تومان محاسبه می‌گردد که یک میلیون تومان هنگام ثبت‌نام پرداخت می‌شود و سه قسط باقیمانده با فواصل 1 ماهه پرداخت می‌شوند (جمعاً 4 ماه). در این‌صورت برای پرداخت اولین قسط، لطفاً مبلغ 1 میلیون تومان به شماره کارت زیر واریز کرده و تصویر فیش را به شماره‌های بالا در پیام‌رسان‌های مذکور ارسال نمایید.

شماره روی کارت: 6104337461125534

دارنده‌‌ی حساب: علی اسلامی | بانک ملت

چنانچه می‌خواهید با "پرداخت آنلاین" در "دوره جامع شخصیت" نام‌نویسی کنید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

Invalid Input
لطفاً نام و نام خانوادگی خود را به‌درستی وارد نمایید.
لطفاً شماره موبایل خود را به درستی و با عدد «لاتین» مثل 0123 وارد نمایید.
لطفاً ایمیل خود را به‌درستی وارد نمایید. اگر در آدرس ایمیل شما عدد وجود دارد، آن را با کاراکتر لاتین وارد کنید.

قیمت اصلی: 5,800,000 تومان

شما می‌توانید از 40% تخفیف در پرداخت یکجا بهره‌مند شوید و بابت 4 ماه دوره جامع شخصیت مبلغ 3,480,000 تومان پرداخت نمایید.

اگر پرداخت به‌صورت اقساط را مد نظر دارید، هزینه دوره جامع شخصیت جمعاً 4 میلیون‌ تومان محاسبه می‌گردد که یک میلیون تومان هنگام ثبت‌نام پرداخت می‌شود و سه قسط باقیمانده با فواصل 1 ماهه پرداخت می‌شوند (جمعاً 4 ماه).

شما می‌توانید نوع پرداخت مورد نظرتان را (نقدی یا اقساط)، در فیلد زیر با کلیک روی منوی کشویی انتخاب نمایید.

لطفاً کارگاه مورد نظر خود را مشخص نمایید.
0 تومان

 

 

هزینه کل دوره جامع شخصیت به‌صورت پرداخت ارزی عبارتست از:

دلار: 264 USD (قیمت اصلی: 440 USD)

ثبت‌نام هم‌وطنان ساکن در خارج کشور

برای ثبت‌نام به‌صورت پرداخت ارزی، کافیست با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

امریکا 0012406727833
کانادا 0016476970105
انگلیس 00447452017127
سوئد 0046737256513
فرانسه 0033617556171
هلند 0031628414680
آلمان 004915218068403
اتریش 00436505105250
ترکیه 00905526282820
امارات 00971507839007

 

برای پشتیبانی، مشاوره یا طرح پرسش پیرامون دوره جامع شخصیت راه‌های زیر پیش‌ روی شماست:
مکالمه تلفنی: 09124450789
پیام متنی در واتساپ: 09124450789
ثبت تیکت پشتیبانی در سایت: اینجا را کلیک نمایید.نظرات (1)

این دیدگاه از طرف مدیر سایت کوتاه‌سازی شده است

سلام خدمت استاد بزرگوار
سوال اینکه این دوره با دوره یکساله موفقیت فردی تفاوت دارد یا خیر ؟
یعنی من که دوره موفقیت فردی هستم دیگه نیازی به این دوره ندارم ؟
لطفا جوابم رو بدین
با تشکر فراوان

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
Slider

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

  • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ امکان لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

 • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

راه‌های ارتباطی

   • شماره‌ واتساپ:
    09199689370

    تلفن:
    02122687898

   • ایمیل: hi@shahrameslami.com

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

عضو سایت نیستید؟ نام نویسی کنید.