مستر کوچ شهرام اسلامی

دوره 6 ماهه مستر کوچ (تربیت استاد) جدید و بی‌نظیر!

  • مشاهده 3850 بار

Master Coach

جزئیات:

  • شروع از نیمسال دوم 1400 ثبت‌نام با 35% تخفیف تا 31 شهریور
  • مکان: هر کجای دنیا که شما هستید؛ دوره آنلاین‌ است!
  • نام‌نویسی

دور دوم ثبت‌نامی آغاز شد! 35% تخفیف تا 31 شهریور 1400، برای ثبت‌نام اینجا را کنید.

برای دسترسی سریع، روی آیتم‌ دلخواه در زیر کلیک نمایید:

شناسنامه دوره | مشخصات اجمالی

Master Coach چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟

تعداد جلسات، آیتم‌های دوره و جان‌مایۀ مَستر کوچ

شرکت در مَستر کوچ به چه کسانی توصیه می‌شود؟

دستاوردهای شما پس از شرکت در مَستر کوچ

چرا شهرام اسلامی شایستۀ آموزش استادی است؟

پرسش‌‌های متداول

گواهی‌نامه‌های اتمام دوره مَستر کوچ

گارانتی 100% بازگشت وجه

ثبت‌نام در دوره Master Coach

پشتیبانی، مشاوره قبل از ثبت‌نام (تلفنی، واتساپ یا تیکت)

 
 
شناسنامه دوره آنلاین Master Coach
عنوان دوره: Master Coach (مَستر کوچ)
مدرس: شهرام اسلامی (Life coach بین المللی)
مخصوص کسانی که می‌خواهند استاد (مدرس، کوچ) شوند.
موضوع: آموزش مهارت‌های مرتبط با تدریس، سخنوری، ارتباط با مخاطب و تاثیرگذاری.
زمان شروع: از نیمسال دوم 1400 (طول دوره به‌مدت شش ماه)
ظرفیت: با توجه به تخصصی بودن دوره و لزوم حفظ کیفیت اجرایی به‌منظور "استاد شدن" تک تک شرکت‌کنندگان، "ظرفیت محدودی" را برای مَستر کوچ در نظر گرفته‌ایم.
شیوه برگزاری: غیرحضوری - پخش زنده (Live) اینترنتی ویدیویی + فایل‌های ویدیویی و صوتی ضبط شده اختصاصی.
شما می‌توانید با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان (از هر کجای دنیا) در این دورۀ بی‌نظیر شرکت کنید.
هر شرکت‌کننده، یک حساب کاربری Master Coach مخصوص به خود را در سایت shahrameslami.com دریافت می‌کند و دسترسی‌ها همگی در سایت ایجاد می‌شوند.
مبلغ سرمایه‌گذاری بر خودتان:
شهریۀ دوره Master Coach شهرام اسلامی را نمی‌توان «هزینه‌» نامید، بلکه یک «سرمایه‌گذاری هدفمند بر خودتان» است که ثمره‌اش چیزی نیست جز آینده‌ای درخشان برای شما و خانواده‌تان؛ مبلغ کل شهریۀ این دوره شش ماهه 50 میلیون تومان است اما خبر خوب اینکه تا 31 شهریور 1400 می‌توانید از 35% تخفیف بهره‌مند شده و بابت 6 ماه دوره مَستر کوچ، 32 میلیون و 500 هزار تومان (به جای 50 میلیون تومان) پرداخت نمایید.
ظرفیت این دوره محدود است؛ پس از 31 شهریور لیست ثبت‌نامی مَستر کوچ "بسته خواهد شد" و در آینده، تنها در صورت باقی ماندن ظرفیت، لیست ثبت‌نامی با "تخفیف کمتر" مجدداً باز خواهد شد. پس توصیه ما به شما، استفاده از این موقعیت بی‌نظیر است.
برای نام‌نویسی سریع، اینجا را کلیک و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.
Master Coach چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟
امروزه افراد زیادی [خصوصاً در فضای مجازی] در زمینۀ آموزش به مخاطبان خود در حال فعالیت هستند؛ اگر از آنها بپرسیم برای موفق‌تر شدن در خصوص فعالیت‌تان چه آرزوهایی دارید؟ موارد مشابهی نظیر «افزایش دامنه مخاطبان»، «اثرگذاری بیشتر»، «افزایش سود مالی» و... را بر می‌شمرند. برخی از این مدرسان کارهایی هم در راستای خواسته‌هایشان کرده‌اند؛ مثلاً خودشان دوره‌های جسته‌وگریخته‌ای را گذرانده‌اند؛ کتاب‌ها، مقالات یا منابع چندرسانه‌ای آموزشی مختلفی را در اینترنت بررسی کرده‌اند و خلاصه در تکاپو برای افزایش سطح آگاهی خود هستند. در کنار تمام این تلاش‌ها جای دوره‌ای جامع و یکپارچه را خالی دیدیم که طی آن کوچ‌ها و مدرسان حرفه‌ای یا آماتور بتوانند توانمندی‌های ذاتی و مهارت‌های اکتسابی خود را پرورش دهند. اما این دوره علاوه بر پیوستگی و داشتن رفرنس‌های علمی و معتبر، یک ویژگی خاص هم باید داشته باشد که جای دیگری پیدا نشود؛ بله خودش است: «تجربه»! آن هم از جنس «شهرام اسلامی». پس Master Coach را با عشق و بر پایۀ منطق‌های آموزشی طراحی کردیم. دوره‌ای شش ماهه که علم روز را با تجربه ترکیب کرده و در وجود شرکت‌کننده‌های محدودش، گوهر ارزشمندی را تحت عنوان "شخصیت استادی" نهادینه می‌سازد. شاید واژۀ «محدود»، در جملۀ آخر توجه شما را جلب کرده باشد، درست است... با توجه به ماهیت مَستر کوچ، تعداد نفرات بالا کیفیت آموزشی را تحت تاثیر قرار می‌دهد، ظرفیت را محدود کرده‌ایم که بازدهی بالاتر رود.
 
در مَستر کوچ هم دیده می‌شوید و هم کل پول شهریه را دریافت می‌کنید!
تمامی شرکت‌کنندگان مَستر کوچ می‌توانند با شهرام اسلامی یک سمینار آنلاین (وبینار) مشترک برگزار کنند؛ هر نفر، یک وبینار مشترک با موضوع مورد نظر فرد و توافق شهرام اسلامی؛ ضمن اینکه هر رویداد در شبکه‌های اجتماعی شهرام اسلامی (shahrameslami1) معرفی و تبلیغ می‌شود، کل درآمد حاصل از بلیط فروشی آن برنامه (تا سقف 32.500.000 میلیون تومان) نیز به فرد شرکت‌کننده اختصاص می‌یابد. یعنی تمام آنچه برای ثبت‌نام در این دوره پرداخت کرده‌اید به شما بر می‌گردد!
 
کوچِ قدرتمند، مثلِ شهرام اسلامی!
این قضیه کاملاً درست است که هر انسانی منحصر به فرد است؛ به‌عبارتی دیگر توانایی‌ها، استعدادها و علاقمندی‌های خاص خود را دارد و حتی اگر بخواهد هم نمی‌تواند مثل کس دیگری بشود. اینکه می‌گوییم در مَستر کوچ یکی می‌شوید مثل شهرام اسلامی، منظورمان این است که به همان اندازه و حتی شاید فراتر، در حرفۀ خود قدرتمند و مسلط خواهید شد. شما رونوشتی از سال‌ها تجربه، دانسته‌ها و تکنیک‌های خاص او را علاوه بر مطالب روتین آموزشی که در این دوره گنجانده شده‌اند، دریافت می‌کنید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که مَستر کوچ، شما را به نسخه‌ای بی‌بدیل از خودتان تبدیل می‌کند.تعداد جلسات، آیتم‌های دوره و جان‌مایۀ مَستر کوچ
دورۀ مَستر کوچ، 6 ماهه است؛ پس فرصت کافی برای ساختن شخصیت استادیِ شما فراهم است؛ از کلاس‌های Live یک طرفه و تعاملی گرفته تا تست‌های آنلاین اختصاصی و فایل‌های آفلاین صوتی و تصویری که از قبل برای شما آماده می‌شوند، همگی در جهت اعتلای مهارت‌های استادی شما سازمان یافته‌اند. جان‌مایۀ مَستر کوچ، شما را سرِپا و استوار نگه می‌دارد. موضوعات این دوره از صفر تا 100 استادی را پوشش می‌دهند؛ مباحثی چون مخاطب شناسی، فن بیان، زبان بدن و مهارت‌های ارتباطی، مدیریت احساسات، تاثیرگذاری کلام و... در قالب جلسات متنوع پیش روی شما هستند. البته حواسمان به مسائل فنی هم بوده است؛ در جلسات جانبی Master Coach به موضوعات مهمی چون اصول تولید محتوای ویدیویی و حضور در شبکه‌های اجتماعی پرداخته می‌شود.
 
جلسات تخصصی Live یک‌طرفه شهرام اسلامی
بخش اعظم این دوره را جلسات پخش زنده تشکیل داده است؛ در مجموع 32 جلسه از Master Coach به‌صورت Live برگزار می‌شود. 20 جلسه به‌صورت یک‌طرفه و 12 جلسه به‌صورت تعاملی در دسترس شما خواهند بود. در جلسات Live یک طرفه، شهرام اسلامی در Player صفحه پخش زنده تدریس خواهد کرد و شرکت‌کنندگان صرفاً از طریق فرم موجود در پایین Player پخش زنده می‌توانند سوال خود را مطرح کنند. در جلسات تعاملی، شرکت‌کنندگان در جلسات مربوطه هنگام پخش زنده به شهرام اسلامی ملحق می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص آیتم بعدی را بررسی کنید. نکتۀ مهم دیگر اینکه اگر هنگام جلسات Live (یک طرفه و تعاملی) موفق نشدید که آنلاین شوید، جای نگرانی نیست، دسترسی به ویدیو و فایل صوتی ضبط شده از آن جلسه برای شما محفوظ است.
 
شما هم روی Air می‌آیید!
«به‌نام آنکه بودنمان یادی از اوست»، تنها صدایی نیست که در لایوهای تعاملی می‌شنوید؛ در این گونه جلسات، شرکت‌کنندگان برای ارائه، تمرین یا طرح پرسش به‌صورت ویدیویی و صوتی به شهرام اسلامی ملحق می‌شوند و سایر شرکت‌کنندگان نیز تصویر یا صدای آنها را خواهند داشت. خلاصه در این گونه جلسات، تعامل برقرار است و شرکت‌کنندگان در طول جلسه حضور اجرایی خواهند داشت. فیلم و فایل صوتی این جلسات ضبط می‌شود و در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد؛ طبیعتاً اگر در جلسات لایو حاضر نباشید و به دیدن یا شنیدن فایل ضبط شده اکتفا کنید، تعاملی هم نخواهید داشت.
 
لطفاً سراپا گوش باشید!
در 10 جلسه از Master Coach فایل‌های صوتی از پیش تدوین شده در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. در این گونه جلسات معمولاً به مباحثی پرداخته می‌شود که فهم و درک‌شان از طریق شنیدن و تمرکز بالاتر باشد؛ موزیک‌گذاری مخصوصی مورد نیاز باشد یا تمرینِ مدیتیشن و هیپنوتراپی، دلیل صوتی شدن آن جلسه باشد.
 
هم‌کلام با شهرام اسلامی از خودتان بگویید!
شهرام اسلامی در مَستر کوچ، طی دو جلسه خصوصی غیرحضوری (هر یک به مدت 30 دقیقه، در پیام‌رسان‌های اینترنتی مثل واتساپ، اسکایپ و...) از وضعیت و عملکرد هر یک از شرکت‌کنندگان مطلع می‌شود. این وقت ملاقات خصوصی، طبق زمان‌بندی مشخص (یک نوبت در اوایل و دیگری در اواسط دوره) توسط تیم اجرایی در اختیار شما قرار می‌گیرد.
 
سنجش‌های استادی برقرارند!
در طول دوره Master Coach یک سری آزمون‌های هدفمند آنلاین به‌منظور سنجش توانایی‌ها و مهارت‌های استادی شرکت‌کنندگان ارائه می‌شوند. شما توسط نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری خود وارد سایت می‌شوید و در بخش آزمون‌ها، فرم‌های مربوطه را تکمیل می‌کنید؛ نتایج تست‌ها به‌صورت کارنامه در اختیارتان قرار می‌گیرد و توضیحات مورد نیاز و چگونگی تحلیل نیز در جلسات مرتبطی به شما آموزش داده می‌شود.
 
فرصتی برای دیده شدن در کنار شهرام اسلامی!
تمامی شرکت‌کنندگان مَستر کوچ می‌توانند با شهرام اسلامی یک سمینار آنلاین (وبینار) مشترک برگزار کنند؛ هر نفر، یک وبینار مشترک با موضوع مورد نظر شما و توافق شهرام اسلامی؛ ضمن اینکه هر رویداد در شبکه‌های اجتماعی شهرام اسلامی (shahrameslami1) معرفی و تبلیغ می‌شود، کل درآمد حاصل از بلیط فروشی آن برنامه (تا سقف 30 میلیون تومان) نیز به فرد شرکت‌کننده اختصاص می‌یابد. یعنی تمام آنچه برای ثبت‌نام در این دوره پرداخت کرده‌اید به شما بر می‌گردد!
 
فروشگاه آنلاین ما برای شما!
مادامی که عضو مَستر کوچ هستید و حتی 1 سال پس از آن، دسترسی به تمامی فایل‌های دانلودی فروشگاه آنلاین شهرام اسلامی (https://shahrameslami.com/store) برای شما رایگان است.
 
شرکت کنندۀ افتخاری در دوره‌های جدید ما باشید!
پس از ثبت‌نام شما در مَستر کوچ، تا یکسال هر دورۀ آنلاین یا وبیناری که توسط شهرام اسلامی برگزار شود، (به استثنای دوره‌های کوچینگ) برای شما رایگان است.
 
موارد فنی از قلم نیافتاده‌اند.
استادان شرکت‌کننده در مَستر کوچ نه‌تنها از لحاظ فنی نباید کارشان لنگ بماند، بلکه به اصول اولیه تصویربرداری، صدابرداری و تولید محتوای ویدیویی مسلط خواهند شد. این مورد در جلسات جانبی گنجانده شده و تدریس آن توسط تیم اجرایی شهرام اسلامی انجام می‌شود.
 
شبکه‌های اجتماعی، مهم و انکارناپذیر!
یکی از مهم‌ترین اهداف هر کوچ، مدرس و یا استاد، دیده شدن و رساندن پیام به مخاطبانش است. پر واضح است که امروزه شبکه‌های اجتماعی خصوصاً اینستاگرام نقش پررنگی در پرسونال برندینگ و مطرح شدن فرد دارد. در مَستر کوچ با اصول اولیه حضور در شبکه‌های اجتماعی و ریزه‌کاری‌های آن آشنا می‌شوید. این مورد نیز جزو جلسات جانبی بوده و مدرسش یکی از اعضای تیم اجرای شهرام اسلامی خواهد بود.
 
شرکت در مَستر کوچ به چه کسانی توصیه می‌شود؟
مَستر کوچ، یک دورۀ تخصصی استادی (تربیت استاد) است؛ هر کسی که مهارتی را منتقل می‌کند (در هر سطحی، آماتور یا حرفه‌ای) می‌تواند به بهترین نسخه از خودش تبدیل شود. این فرد می‌تواند مدرس مهارت‌های زندگی باشد، مهارت‌های تخصصی را به بقیه یاد دهد، استاد مدرسه یا دانشگاه باشد، یا در زمینه‌های اقتصادی و کسب‌وکار فعال باشد. اگر می‌خواهید به‌واسطۀ آموزش، بر دنیای پیرامون خود تاثیر مثبتی بگذارید، شرکت در مَستر کوچ، بهترین پیشنهاد برای شماست.
 
دستاوردهای شما پس از شرکت در مَستر کوچ
مهم‌ترین دستاورد شما در مَستر کوچ این است که از خودتان انسان بهتری ساخته‌اید، یک سرمایه‌گذاری هدفمند بر خودتان کرده‌اید و ثمره‌اش را تا سالیان طولانی برداشت می‌کنید. اگر به‌عنوان شغل اصلی به مدرس شدن فکر کرده‌اید یا در حال حاضر استادی، شغل اصلی شماست حتماً از مزایای ارتقای سطح خود آگاهید. اگر استاد شدن در گوشۀ ذهن‌تان به‌عنوان یک برنامۀ آتی و شغل جانبی شکل گرفته، بد نیست بدانید که علاوه بر جنبه‌های معنوی، بازار کار و رونق آموزش‌های آنلاین روز به روز بیشتر می‌شود.
 
چرا شهرام اسلامی شایستۀ آموزش استادی است؟
کمتر کسی است که به مباحث مرتبط با خوشبختی و موفقیت علاقمند باشد و شهرام اسلامی را نشناسد و یا یکی از کلیپ‌های وی را ندیده باشد؛ شهرام بیش از 30 سال است که به طور حرفه‌ای به سخنرانی، تدریس و مطالعه پیرامون مهارت‌های زندگی در ایران و سایر کشورهای جهان می‌پردازد. توانایی و تسلط بی‌نظیرش در سخنرانی، اقناع و جذب مخاطب بر هیچ کسی پوشیده نیست، پس خوب می‌داند که زبان بدن در سخنرانی چیست و یا فن بیان برای اثرگذاری بیشتر چگونه باید باشد؛ خلاق است چرا که گواهی ثبت اختراع پیرامون هوش اجتماعی دارد و این خلاقیت را در طراحی آموزشی دوره‌های آنلاین متعدد و آزمون‌های هدفمند به اوج خود رسانده است. مشاور اقتصادی شرکت‌های مطرح بین‌المللی بوده است؛ پس شم اقتصادی قوی‌اش در هدایت شرکت‌کنندگان دورۀ مَستر کوچ به سمت درآمد بیشتر، می‌تواند کارگشا باشد. او زندگی را با نگرش خوشبختی دنبال می‌کند، این رویکرد را در مَستر کوچ هم خواهد داشت. استاد شدن در کنار خوشبخت شدن، احساس بی‌نظیری است، در مَستر کوچ تجربه‌اش کنید!
 
پرسش‌های متداول
چرا دورۀ مستر کوچ گران است؟

قیمت واقعی این دوره 50 میلیون تومان است که تا پایان تیر 1400 (پایان دور اول ثبت‌نامی) می‌توانید با پرداخت 30 میلیون‌ تومان ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید. لطفاً در نظر داشته باشید که مَستر کوچ یک دورۀ عمومی نیست؛ بلکه دوره‌ای تخصصی برای استاد شدن است. گذشته از این، مبلغ پرداختی شما برای 6 ماه است. پیشنهاد می‌کنیم یک بار دیگر آیتم‌ها و برنامه‌های مستر کوچ را بررسی نمایید؛ اطمینان داشته باشید که ارزش سرمایه‌گذاری را دارد.

آیا شرکت در این دوره به‌صورت حضوری است؟

خیر، دورۀ مستر کوچ 1400 تماماً غیرحضوری است؛ جلسات به‌صورت پخش زنده (Live) اینترنتی ویدیویی (یک طرفه + تعاملی) و  فایل‌های ویدیویی و صوتی ضبط شده برگزار می‌شوند.

دسترسی به محتوای مستر کوچ چگونه فراهم می‌شود؟

هر شرکت‌کننده، یک حساب کاربری Master Coach مخصوص به خود را در سایت shahrameslami.com دریافت می‌کند و دسترسی‌ها همگی در سایت ایجاد می‌شوند.

 
گواهی‌نامه‌های اتمام دوره مَستر کوچ
ما بر این نکته واقف هستیم که دریافت گواهی برای مدرسان از اهمیت خاصی برخوردار است؛ لذا گواهی‌ ارزشمندی را به‌عنوان سندِ اتمام دوره Master Coach صادر شده از شرکت بین‌المللی Psyiso ارائه می‌دهیم. چنانچه صدور گواهی دیگری از شرکت‌ها یا نهادهای داخلی یا خارجی قطعی شود، متعاقباً به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید.
 
گارانتی 100% بازگشت وجه داریم، شک نکنید!
رضایت شما برای شهرام اسلامی و تیم وی از هر چیز دیگری مهم‌تر است؛ دورۀ Master Coach دارای گارانتی بازگشت 100% وجه است. اگر در ماه اول از این دوره احساس کردید که انصراف شما بر ادامه دادن‌تان مقدم است، ضمن سپاس از همراهی اولیۀ شما، کل وجه پرداختی را عودت می‌دهیم.

فرصت نام‌نویسی به اتمام رسیده است.

برای پشتیبانی، مشاوره یا طرح پرسش پیرامون دوره مَستر کوچ شهرام اسلامی راه‌های زیر پیش‌ روی شماست:
مکالمه تلفنی: 09124450789
پیام متنی در واتساپ: 09124450789
ثبت تیکت پشتیبانی در سایت: اینجا را کلیک نمایید.نظرات (5)

این دیدگاه از طرف مدیر سایت کوتاه‌سازی شده است

سلام آقای دکتر
آیا در هر سطحی و با هر مدرک تحصیلی میتوانند در این دوره شرکت کنند؟
آیا این شرکت معتبر هست؟ چون در اینترنت سرچ کردم اطلاعاتی بدست نیاوردم
شما برای این دوره اصلا هیچ تستی از شرکت کننده ها نمیگیرید و بعد ثبت نام کنیم؟ چون ممکنه به فرض...

سلام آقای دکتر
آیا در هر سطحی و با هر مدرک تحصیلی میتوانند در این دوره شرکت کنند؟
آیا این شرکت معتبر هست؟ چون در اینترنت سرچ کردم اطلاعاتی بدست نیاوردم
شما برای این دوره اصلا هیچ تستی از شرکت کننده ها نمیگیرید و بعد ثبت نام کنیم؟ چون ممکنه به فرض من توانش رو نداشته باشم

ادامه
این دیدگاه از طرف مدیر سایت کوتاه‌سازی شده است

در هر سطحی با هر مدرک تحصیلی می‌توانند ثبت‌نام کنند عملاً کوچ همان سطح خواهند شد.
برای اطلاعات بیشتر و پاسخ به سایر پرسش‌های شما لطفاً با شماره 09124450789 تماس بگیرید.
سپاس

این دیدگاه از طرف مدیر سایت کوتاه‌سازی شده است

امکان ثبت نام بعد از تیر هم فراهمه؟ خیلی نممنونم

این دیدگاه از طرف مدیر سایت کوتاه‌سازی شده است

درود فرامرز گرامی
در پایان تیر دور اول ثبت‌نامی با بالاترین تخفیف به اتمام می‌رسد؛ در آینده اگر ظرفیت باقی باشد، امکان نام‌نویسی خواهد بود منتهی بالاترین تخفیف تنها تا پایان تیر ارائه می‌گردد. سپاس

این دیدگاه از طرف مدیر سایت کوتاه‌سازی شده است

استاد شما بی نظیرین ....

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
Slider

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری