دوره موفقیت فردی

دوره جامع موفقیت فردی

دوره جامع موفقیت فردی

کلاس‌های آنلاین جدید
دوره جامع موفقیت فردی
چهار جلسه ارزشمند با تمرین‌ها، آزمون‌ها و راهکارهای عملی

مدرس: شهرام اسلامی

جدول زمانی برگزاری دوره:
جلسه اول | شناخت توانایی‌های و پتانسیل‌های ذاتی + راهکارهای افزایش نقاط قوت و کاهش نقاط ضعف (برگزار شد)
دوشنبه، 15 اردیبهشت 99، از ساعت 21 تا 22:30

جلسه دوم | خلاقیت، پرورش قدرت ایده‌پردازی و تصمیم‌گیری + راهکارهای ایجاد و توسعه کسب‌وکار (برگزار شد)
دوشنبه، 22 اردیبهشت 99، از ساعت 21 تا 22:30

جلسه سوم | عملی کردن و به‌کار بستن آموخته‌ها و استمرار موفقیت + تقویت احساس خوشبختی (برگزار شد)
دوشنبه، 29 اردیبهشت 99، از ساعت 21 تا 22:30

جلسه چهارم | پرسش‌وپاسخ شرکت‌کنندگان پیرامون مباحث مطرح شده در دوره یا موضوعات مربوطه (برگزار شد)
دوشنبه، 5 خرداد 99، از ساعت 21 تا 22:30

مکان: هر کجای دنیا که شما هستید! (جلسات این دوره به‌صورت پخش زنده آنلاین ویدیویی برگزار می‌شوند)

شما می‌توانید به‌صورت زنده با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان در کارگاه‌های غیرحضوری شهرام اسلامی (چهار جلسه دوره جامع موفقیت فردی) شرکت کنید. اگر در زمان اجرای این دوره امکان حضور نداشتید، بعد از برگزاری هر جلسه، امکان دسترسی شما به هر جلسه فراهم است.

فیلم و فایل صوتی تدوین شده هر جلسه، نهایتاً تا 48 ساعت پس از برگزاری آن جلسه، به‌صورت رایگان در اختیار شرکت‌کنندگان گذاشته می‌شود.

هزینه حضور در این دوره:

چنانچه در کل دوره ثبت‌نام کنید، جمعاً مبلغ 300,000 تومان (به‌جای 400,000 تومان) بابت چهار جلسه "دوره جامع موفقیت فردی" پرداخت می‌کنید. اگر به‌صورت جلسات تکی و موردی قصد ثبت‌نام دارید، هزینه هر جلسه 100,000 تومان محاسبه می‌گردد.

نکته) با توجه به اینکه تمامی جلسات این دوره برگزار شده‌اند، اگر هنگام ثبت‌نام، جلسه یا جلسات یا کل دوره را انتخاب کنید، فیلم و فایل صوتی جلسات برگزار شده جهت دانلود در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

در دوره جامع موفقیت فردی، می‌توانید از تمرین‌ها، آزمون‌ها و راهکارهای عملی و اختصاصی شهرام اسلامی استفاده کنید. همچنین تعامل و پرسش‌وپاسخ در این دوره میسر است و می‌توانید سئوالات خود را مطرح نمایید (جلسه پایانی دوره صرفاً به پرسش‌و‌پاسخ شرکت‌کنندگان پیرامون موضوعات مربوطه اختصاص خواهد یافت).

توضیحات بیشتری لازم نیست! می‌خواهم تخفیف‌دار نام‌نویسی کنم!

شهرام اسلامی در "دوره جامع موفقیت فردی" به چه مباحثی می‌پردازد؟

این دوره شامل چهار جلسه است که هر جلسه، ساختار موضوعی مربوط به خود را دارد. برای بررسی موضوعات این دوره هر یک از جلسات در زیر را بررسی نمایید.


جلسه اول | شناخت توانایی‌های و پتانسیل‌های ذاتی + راهکارهای افزایش نقاط قوت و کاهش نقاط ضعف

جلسه اول

«من برای چه کاری ساخته شده‌ام؟» سئوالی است که اغلب آدم‌ها حداقل یکبار از خودشان پرسیده‌اند. آلبرت اینشتین می‌گوید همه مستعد و باهوش هستند؛ اما اگر توانایی یک ماهی را در بالا رفتن از درخت بسنجیم، تا آخر عمرش احساس احمق بودن می‌کند! به‌راستی چگونه می‌توانیم توانایی‌ها و پتانسیل‌هایی که ذاتاً در هر یک از ما نهفته‌اند را شناسایی کنیم؟ شهرام اسلامی در جلسه‌ اول از دوره‌ جامع موفقیت فردی، با طرح این موضوع راهکارهای مقتضی برای افزایش نقاط قوت و کاهش نقاط ضعف را ارائه می‌دهد.

جلسه دوم | خلاقیت، پرورش قدرت ایده‌پردازی و تصمیم‌گیری + راهکارهای ایجاد و توسعه کسب‌وکار

جلسه دوم

می‌دانیم که دنیای امروز، دنیای ایده‌هاست. قدرت هر ایده‌ای با چگونگی اجرای آن و قدرت تصمیم‌گیری صاحب ایده عجین شده است. چه کنیم که ذهنی خلاق داشته باشیم و در پروراندن ایده‌های کارساز مهارت پیدا کنیم؟ در جلسۀ دوم از دوره جامع موفقیت فردی ضمن بررسی این موضوعات، راهکارهای لازم برای ایجاد و توسعه کسب‌وکارهای مختلف تشریح می‌شوند.

جلسه سوم | عملی کردن و به‌کار بستن آموخته‌ها و استمرار موفقیت + تقویت احساس خوشبختی

جلسه سوم

خیلی از افراد از لحاظ "تئوری موفقیت" از دانش نسبتاً خوبی برخوردارند ولی در مقام اجرا و در عمل، توانایی لازم را ندارند. اینکه چطور آموخته‌های خود را به‌کار ببندیم و بعبارتی از ثمره‌ی تلاش‌های ذهنی خود بهره‌مند شویم، بسیار حایز اهمیت است. حتی اگر به یک سری کامیابی‌های نسبی در زندگی رسیده‌ایم، چگونه می‌توانیم به دستاوردهای خود تداوم ببخشیم؟ در سومین جلسه از این دوره، شهرام اسلامی راهکارهای عملی برای تحقق موفقیت و همچنین تقویت حس ارزشمندی و خوشبختی را ارائه می‌دهد.

جلسه چهارم | پرسش‌وپاسخ شرکت‌کنندگان پیرامون مباحث مطرح شده در دوره یا موضوعات مربوطه

جلسه چهارم

اغلب افراد به‌دلیل ماهیت‌های متفاوت فردی و تجارب شخصی گوناگون، در بحث موفقیت فردی با تردیدها و سئوالات مختلفی روبرو هستند و به‌دنبال یافتن پاسخ‌هایی قانع‌کننده و کارساز می‌گردند. در آخرین جلسه از "دوره جامع موفقیت فردی" صرفاً به این مورد پرداخته می‌شود و شهرام اسلامی، پاسخ سئوالات منتخب شرکت‌کنندگان را خواهد داد.


مخاطب این دوره چه کسانی هستند؟
آدم‌های موفقی که اعتقاد دارند هیچ موفقیتی 100% نیست و قطار یادگیری، ایستگاه پایانی ندارد.
افرادی که در پی گشایش دریچه‌های جدید ذهنی و تقویت مهارت‌ها و توانایی‌های ذاتی خود و عزیزان‌شان هستند.
افرادی که می‌خواهند "استراتژی" را با "انگیزه" همراه کنند و برای این منظور به‌دنبال راهکارهای "عملی" و نه‌ شعارگونه می‌گردند.
افرادی که به آراستن ساختار ذهنی، تغییر ذهنیت، باور، اعتماد به‌نفس و سقف خواسته‌ها در زندگی‌شان اهمیت می‌دهند.
افرادی که از درجا زدن و یکنواختی در زندگی خود خسته شده‌اند و اغلب خواسته‌های خود را رویای محال می‌بینند.
افرادی که می‌خواهند خوشبختی را در دل موفقیت‌های خود نهادینه کنند.

چرا باید در "دوره جامع موفقیت فردی" شرکت کرد؟
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع دوره می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
برای شرکت در "دوره جامع موفقیت فردی" هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این دوره‌ ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خود و عزیزان‌تان رقم بزنید. ضمن اینکه اگر در زمان برگزاری هر جلسه امکان حضور نداشتید، دسترسی پس از برگزاری برای شما فراهم می‌گردد و فیلم و فایل صوتی کل برنامه‌ی هر جلسه به‌صورت تدوین شده، نهایتاً تا 48 ساعت پس از برگزاری آن جلسه به شما هدیه داده می‌شود.

 

حالا ثبت نام کنید!

دوره جامع موفقیت فردی با تدریس شهرام اسلامی - شروع از دوشنبه، 99/02/15 (4 می 2020)

بخش‌های ضروری با ستاره (*) مشخص شده‌اند.

Invalid Input
Invalid Input
لطفاً نام و نام خانوادگی خود را به‌درستی وارد نمایید.
لطفاً شماره موبایل خود را به درستی و با عدد «لاتین» مثل 0123 وارد نمایید.
لطفاً ایمیل خود را به‌درستی وارد نمایید. اگر در آدرس ایمیل شما عدد وجود دارد، آن را با کاراکتر لاتین وارد کنید.

✪ چنانچه در کل دوره ثبت‌نام کنید، جمعاً مبلغ 300,000 تومان (به‌جای 400,000 تومان) بابت چهار جلسه "دوره جامع موفقیت فردی" پرداخت می‌کنید. اگر به‌صورت جلسات تکی و موردی قصد ثبت‌نام دارید، هزینه هر جلسه 100,000 تومان محاسبه می‌گردد.

جدول زمانی جلسات "دوره جامع موفقیت فردی" در زیر به استحضار می‌رسد:
جلسه اول | شناخت توانایی‌های و پتانسیل‌های ذاتی + راهکارهای افزایش نقاط قوت و کاهش نقاط ضعف | دوشنبه، 15 اردیبهشت 99، از ساعت 21 تا 22:30 (برگزار شد)
جلسه دوم | خلاقیت، پرورش قدرت ایده‌پردازی و تصمیم‌گیری + راهکارهای ایجاد و توسعه کسب‌وکار | دوشنبه، 22 اردیبهشت 99، از ساعت 21 تا 22:30 (برگزار شد)
جلسه سوم | عملی کردن و به‌کار بستن آموخته‌ها و استمرار موفقیت + تقویت احساس خوشبختی | دوشنبه، 29 اردیبهشت 99، از ساعت 21 تا 22:30 (برگزار شد)
جلسه چهارم | پرسش‌وپاسخ شرکت‌کنندگان پیرامون مباحث مطرح شده در دوره یا موضوعات مربوطه | دوشنبه، 5 خرداد 99، از ساعت 21 تا 22:30 (برگزار شد)

نکته) با توجه به اینکه تمامی جلسات این دوره برگزار شده‌اند، اگر هنگام ثبت‌نام، جلسه یا جلسات یا کل دوره را انتخاب کنید، فیلم و فایل صوتی جلسات برگزار شده جهت دانلود در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

هموطنان عزیز مقیم خارج از ایران، جدول زمانی "دوره جامع موفقیت فردی" با تدریس شهرام اسلامی به شرح زیر است:

جلسه اول | شناخت توانایی‌های و پتانسیل‌های ذاتی + راهکارهای افزایش نقاط قوت و کاهش نقاط ضعف | دوشنبه، 4 می 2020، ساعت 18:30 (به‌وقت اروپای مرکزی)
جلسه دوم | خلاقیت، پرورش قدرت ایده‌پردازی و تصمیم‌گیری + راهکارهای ایجاد و توسعه کسب‌وکار | دوشنبه، 11 می 2020، ساعت 18:30 (به‌وقت اروپای مرکزی)
جلسه سوم | عملی کردن و به‌کار بستن آموخته‌ها و استمرار موفقیت + تقویت احساس خوشبختی | دوشنبه، 18 می 2020، ساعت 18:30 (به‌وقت اروپای مرکزی)
جلسه چهارم | پرسش‌وپاسخ شرکت‌کنندگان پیرامون مباحث مطرح شده در دوره یا موضوعات مربوطه | دوشنبه، 25 می، ساعت 18:30 (به‌وقت اروپای مرکزی)

Invalid Input
Invalid Input
0 (تومان)

مبلغ این دوره: 40 یورو 50 درصد تخفیف 20 یورو

برای ثبت‌نام، کافیست با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

امریکا 0012406727833
سوئد 0046737256513
کانادا 0017787160990
فرانسه 0033617556171
هلند 0031628414680
آلمان 004915218068403
اتریش 00436505105250
ترکیه 00905526282820
امارات 00971507839007

 

با استفاده از اشتراک‌های سایت، از امکانات ویژه‌ای بهره‌مند شوید. اشتراک پایه (Basic) رایگان و بدون محدودیت زمانی است؛ سایر اشتراک‌ها مثل "لایف کوچینگ" با قابلیت‌های بیشتر شامل دسترسی به کلاس‌های آنلاین، برنامه‌ها، تمرین‌های هفتگی و... به‌صورت تجاری و مدت‌دار ارائه می‌شوند.
Slider

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

  • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ امکان لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

 • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

راه‌های ارتباطی

   • شماره‌ تماس:

    02122687898

   • ایمیل: hi@shahrameslami.com

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

عضو سایت نیستید؟ نام نویسی کنید.