عیدانه 1402

عیدانه 1402 شهرام اسلامی

جشنواره عیدانه شهرام اسلامی

جزئیات:

  • زمان آفر: تا 31 فروردین 1402
  • تا 80% تخفیف، از دست ندهید!
  • اطلاعات

فرصت بی‌نظیری پیش روی شما عزیزان است؛ در جشنواره تخفیف‌های شگفت‌انگیز تا 31 فروردین 1402 می‌توانید تا 80 درصد تخفیف جهت دانلود کارگاه‌ها، سمینارها و دوره‌های شهرام اسلامی و یا شرکت در دوره‌های یکساله لایف کوچینگ اختصاصی شهرام اسلامی (موفقیت فردی، تربیت فرزند، نوجوان و زوجین) یا دانلود سمینارها و دوره‌های "ناد هنر" بهره‌مند شوید.

برای اطلاعات بیشتر روی آیتم‌های دلخواه در زیر کلیک نمایید:

دانلود کارگاه‌ها، سمینارها و دوره‌های شهرام اسلامی
دوره شخصیت پردازی کودک
دوره وزن ایده‌آل
لایف کوچینگ یکساله موفقیت فردی
لایف کوچینگ یکساله تربیت فرزند
لایف کوچینگ یکساله نوجوان
لایف کوچینگ یکساله زوجین
دانلود سمینارها و دوره‌های "ناد هنر"

 

دانلود کارگاه‌ها، سمینارها و دوره‌های شهرام اسلامی (تا 80% تخفیف)
شما می‌توانید ویدیو و فایل صوتی سمینارها، وبینارها، کارگاه‌ها و دوره‌های شهرام اسلامی را از قسمت فروشگاه دانلود نمایید. در جشنواره تخفیف‌های سال نو (تا 31 فروردین 1402) برای خرید این محصولات تا 80 درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته‌ایم. نیازی به استفاده از کد تخفیف نیست و قیمت‌ها به‌‌صورت تخفیف‌دار نمایش داده شده‌اند، کافیست روی لینک زیر کلیک کرده و به صفحه فروشگاه بروید، سپس محصول یا محصولات مورد نظرتان را با زدن دکمه "افزودن به سبد خرید" انتخاب و ثبت‌ سفارش کنید.

 

 

دوره شخصیت پردازی کودک (70% تخفیف)
هدف از این دوره شناخت پتانسیل‌ها، نقاط ضعف و قوت شخصیت کودک است که طی آن از آموزش‌‌ها، تمرین‌ها و آزمون‌های انحصاری و اختصاصی شهرام اسلامی در راستای شخصیت پردازی کودک، تحلیل و ارزیابی نتایج، تربیت صحیح و ساختن آینده‌اش استفاده می‌شود. تا 31 فروردین 1402 می‌توانید با 70% تخفیف در دوره شخصیت پردازی کودک شرکت کنید.

 

 

دوره وزن ایده‌آل (70% تخفیف)
وقتی صحبت از وزنِ ایده‌آل و تناسب اندام می‌شود، عده‌ای رضایت‌شان را با یک لبخند نشان می‌دهند؛ اما برخی دیگر، نگاه حسرت‌آمیزی به هیکل خود می‌اندازند و راجع به کاهش یا افزایش وزن خود گلایه‌ها سر می‌دهند. صرفنظر از اینکه شما در کدام گروه قرار دارید، چقدر رسیدن به وزن ایده‌آل را دست‌یافتنی می‌دانید؟ تا 31 فروردین 1402 می‌توانید با 70% تخفیف در دوره وزن ایده‌آل با شهرام اسلامی و علیرضا سلیمی شرکت کنید.

 

 

کوچینگ یکساله موفقیت فردی (70% تخفیف)
در کوچینگ موفقیت فردی، به مدت یکسال هر هفته تمرین‌هایی را برای موفقیت شخصی، خانوادگی، اجتماعی و یا کسب‌وکار دریافت می‌کنید. در جشنواره تخفیف‌های سال نو (تا 31 فروردین 1402) می‌توانید با 70% تخفیف در این دوره ثبت‌نام کنید. برای اطلاعات بیشتر کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

کوچینگ یکساله تربیت فرزند (70% تخفیف)
در کوچینگ تربیت فرزند، به مدت یکسال هر هفته تمرین‌هایی را برای تربیت کودک خود دریافت می‌کنید. در جشنواره تخفیف‌های سال نو (تا 31 فروردین 1402) می‌توانید با 70% تخفیف در این دوره ثبت‌نام کنید. ضمن اینکه اگر دارای نوجوان باشید، نوجوان‌تان به‌صورت رایگان در کوچینگ نوجوان شرکت داده می‌شود. برای اطلاعات بیشتر کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

کوچینگ یکساله نوجوان (70% تخفیف)
در این کوچینگ، خود نوجوان مخاطب صحبت‌های شهرام اسلامی است و به مدت یکسال هر هفته تمرین‌هایی را برای برطرف کردن چالش‌های ذهنی و به‌دست آوردن نقشۀ راهی ارزشمند دریافت می‌کند. در جشنواره تخفیف‌های سال نو (تا 31 فروردین 1402) می‌توانید نوجوان خود را با 70% تخفیف ثبت‌نام کنید. برای اطلاعات بیشتر کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

کوچینگ یکساله زوجین (70% تخفیف)
در کوچینگ زوجین، به مدت یکسال هر هفته تمرین‌هایی را برای بهبود رابطه با همسرتان، افزایش صمیمیت عاطفی و حل تعارضات دریافت می‌کنید. در جشنواره تخفیف‌های سال نو (تا 31 فروردین 1402) می‌توانید با 70% تخفیف در این دوره ثبت‌نام کنید. برای اطلاعات بیشتر کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

دانلود سمینارها و دوره‌های "ناد هنر" (30% تخفیف) همیشه یار 1، همیشه یار 2 و...
در فروشگاه "ناد هنر" تعدادی از سمینارها و برنامه‌های شهرام اسلامی که به‌‌صورت مشترک با سایر اساتید مثل محمود انوشه (همیشه یار 1 و همیشه یار 2) و... برگزار شده به‌‌‌صورت فایل دانلودی ویدیویی و صوتی قابل تهیه است. در جشنواره تخفیف‌های سال نو (تا 31 فروردین 1402) شما می‌توانید با 30% تخفیف بدون محدودیت برای دانلود سمینارها و دوره‌ها بهره‌مند شوید، نیازی به استفاده از کد تخفیف نیست و قیمت‌ها به‌‌صورت تخفیف‌دار نمایش داده شده‌اند. برای بررسی محصولات و ثبت‌ سفارش روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

 


 

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری