کارگاه‌های خط قرمز

کارگاه‌های خط قرمز برنامه ویژه

 • مشاهده 8516 بار

کارگاه های خط قرمز شهرام اسلامی

جزئیات:

 • زمان: 18 اسفند 99 (تربیت فرزند) و 20 اسفند 99 (رابطه)
 • مکان: هر کجای دنیا که هستید؛ کلاس‌ها آنلاین و زنده‌اند!
 • نام‌نویسی

کارگاه‌های آنلاین "خط قرمز"

مدرس: شهرام اسلامی (Life coach بین المللی)

بایدها و نبایدهایی که درست یا غلط، هر شخص برای خود دارد!

بدیهی است که انتخاب‌های غلط و تصمیمات اشتباه بر اساس خط قرمزهای نادرست، عواقب بدی به همراه دارند؛ از طرفی ممکن است خط قرمزها درست به نظر برسند، اما سر جای خود نباشند. به‌عبارتی دیگر اگر شخص آستانۀ انتظاراتش را کمی جابجا کند، عقب‌تر و یا جلوتر ببرد، نتایج بهتری به‌دست می‌آورد. کارگاه‌های خط قرمز، برای راستی‌آزمایی همین بایدها و نبایدها طراحی شده است. شهرام اسلامی در دو جلسه مجزا، راهکارها و انتخاب‌های "درست" پیرامون دو موضوع زیر را تشریح می‌کند:

خط قرمز "تربیت فرزند"
مخصوص والدین برای ساختن آینده کودک و نوجوان و خوشبختی فردای او.
خط قرمز "رابطه"
مخصوص خانم‌ها و آقایانی که در رابطه هستند و می‌خواهند بایدها و نبایدهای "درست" را بیاموزند تا به‌هم نزدیک‌تر شوند.

کارگاه خط قرمز "تربیت فرزند" در دوشنبه 18 اسفند 99 ساعت 22 (به‌وقت ایران) و کارگاه خط قرمز "رابطه" در چهارشنبه 20 اسفند 99 ساعت 22 (به‌وقت ایران) برگزار می‌شود.

هزینه: هر کارگاه فقط 49 هزار تومان | دو کارگاه خط قرمز (تربیت فرزند + رابطه): 79 هزار تومان

شیوه برگزاری: غیرحضوری - پخش زنده (Live) اینترنتی ویدیویی
شما می‌توانید به‌صورت زنده با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان در کارگاه‌های آنلاین "خط قرمز" شرکت کنید.

فیلم و فایل صوتی جلسات نیز به‌صورت رایگان نهایتاً تا 48 ساعت پس از پخش زنده، جهت دانلود در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد.

کارگاه اول: خط قرمز - تربیت فرزند
هر پدر و مادری برای خوشبختیِ فرزندش، یک سری بایدها، نبایدها، مرزها و محدوده‌هایی را ترسیم می‌کند و البته بسیار مایل است که کودک یا نوجوانش به این انتظارات احترام بگذارد. اگر این خواسته‌ها درست باشد و بچه‌شان به آن‌ها اهمیت ندهد اوضاع خراب می‌شود. اما خراب‌تر وقتی است که آنچه پدر و مادر انتظار دارد، بر پایۀ باورها و اطلاعات غلط و یا همان خط قرمزهای اشتباه بنا شده باشد! اینجا جایی است که خط قرمز ما شکل می‌گیرد تا راهکارهای اصولی پیرامون تربیت فرزند توسط شهرام اسلامی تشریح شوند.

مخاطب کارگاه خط قرمز "تربیت فرزند" هستید اگر...
احساس می‌کنید که کودک یا نوجوان شما به انتظارات شما توجه نمی‌کند.
کودک و یا نوجوان دارید و همه چیز روبه‌راه است، اما می‌خواهید اوضاع بهتر شود!
یک سری کارها و ویژگی‌های کودک و نوجوان شما نیاز به اصلاح دارند.
از دست کودک و نوجوان خود درمانده شده‌اید و احساس می‌کنید هیچ راهکاری جواب نمی‌دهد!
با کودکان و نوجوانان سر و کار دارید یا صرفاً به این مباحث علاقمند هستید.
 
کارگاه دوم: خط قرمز - رابطه
خط قرمز در رابطۀ آقا و خانم آنقدر حساس است که حتی نزدیک شدن طرف مقابل به آن هم ممکن است دردسرساز شود. با توجه به اینکه هم آقا و هم خانم عاقل و بالغ هستند، قاعدتاً نباید مشکلی پیش بیاید و طرفین با شناخت از انتظارات یکدیگر، رضایتمندی متقابل و رابطه‌ای بالنده را تجربه کنند؛ اما اغلب اینگونه نیست و مشکلات ریز و درشت، دامن‌گیر رابطه می‌شود. یک خواسته تا چه حد باید جدی باشد که تبدیل به خط قرمز برای آقا یا خانم شود؟ به کدام مسائل باید اهمیت بیشتری داد؟ خط قرمزهای درست کدامند؟ شهرام اسلامی در کارگاه خط قرمز - رابطه به این سوالات و موارد اینچنینی پاسخ می‌دهد و با راهکارهای شفاف، هم خانم و هم آقا را کاملاً روشن می‌کند!

مخاطب کارگاه خط قرمز "رابطه" هستید اگر...
در رابطه هستید و به آیندۀ آن و ثمربخش بودنش اهمیت می‌دهید.
احساس می‌کنید که روابط عاطفی قبلی شما ناموفق بوده‌اند و می‌خواهید بدانید مشکل کجاست و تجربه‌ی جدیدی را آغاز کنید.
احساس می‌کنید طرف مقابل‌تان آنطور که باب میل‌تان است به مسایل مهم یا همان خط قرمزهای شما اهمیت نمی‌دهد.
می‌خواهید بفهمید تا چه حد در زندگی زناشویی خود تاثیرپذیر و تاثیرگذار هستید و اثری مثبت را تجربه کنید.
می‌خواهید دنیاهای خود و همسرتان را به‌هم نزدیک‌تر کنید.

آیا انتظارش را دارید که کسی از خط قرمز شما عبور کند؟
خط قرمزتان حریم انتظارات‌ شماست که ممکن است عبور نکردن از آن برای دیگران خیلی اهمیت نداشته باشد، یعنی خیلی راحت از آن رد شوند و بر خلاف انتظارات شما رفتار کنند. اگر ازدواج کرده‌اید و بچه دارید، کودک یا نوجوان‌تان برای حرف یا خواستۀ شما ارزشی قائل نشود، در حالی که مسلماً شما صلاحش را می‌خواهید و نگران آینده‌اش هستید، چکار می‌کنید؟ کمی با خود تامل کنید... مشکل از خط قرمزهاست یا بی اعتنایی فرزندان؟
سناریوی دیگری که دور از ذهن نیست را مطرح کنیم، شما با آقا یا خانمی در رابطه هستید و آنچه قلب شما را به لرزه در می‌آورد، توجه نکردن طرف مقابل به انتظارات اساسی شما باشد و او مدام لرزه بر قلب و روح شما بیاندازد، در این حالت ممکن است در درون خود شکسته شوید یا سرسختی به خرج دهید و با گوشۀ رینگ قرار دادن طرف مقابل، خطوط قرمز خود را با جدیت به او یادآوری کنید؛ اما به‌راستی مشکل کجاست؟ چرا آنطور که باید بشود، نمی‌شود! نجات‌بخش رابطه چیست؟ کارگاه‌ "خط قرمز - رابطه" شهرام اسلامی ممکن است در نقش ناجی به کمک شما بیاید.
 

چرا باید در کارگاه‌های "خط قرمز" شرکت کرد؟

شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع دوره می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
 برای شرکت در دوره‌های "خط قرمز" هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این دوره‌ ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خود و عزیزان‌تان رقم بزنید. ضمن اینکه اگر در زمان برگزاری هر جلسه امکان حضور نداشتید، دسترسی پس از برگزاری برای شما فراهم می‌گردد و فیلم و فایل صوتی کل جلسه به‌صورت تدوین شده، نهایتاً تا 48 ساعت پس از برگزاری آن جلسه به شما هدیه داده می‌شود.

برای نام‌نویسی، اینجا را کلیک و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

 

Slider

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

  • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ امکان لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

 • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

راه‌های ارتباطی

   • شماره‌ واتساپ:

    09199689370
    ⭕ تا پایان فروردین 1400 فقط در واتساپ پاسخگوی شما هستیم.

   • ایمیل: hi@shahrameslami.com

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

عضو سایت نیستید؟ نام نویسی کنید.