تربیت کودک و نوجوان

انتخاب واحد پولی

دانلود دوره اشتباهات والدین

دانلود دوره اشتباهات والدین

2,750,000 تومان
1,375,000 تومان
50% تخفیف

اشتباهات والدین


عنوان: دوره "اشتباهات والدین"
زمان کل: پنج قسمت، حدود 7 ساعت
موضوع: چطور "ناخواسته" و "ندانسته" به خوشبختی فردای کودک و نوجوان آسیب می‌زنید؟!
سخنران: شهرام اسلامی
این دوره کلاً 5 جلسه بوده که 2 جلسه به پرسش‌وپاسخ پرداخته شده است.
فرمت: ویدیویی mp4 و صوتی mp3
با خرید این محصول فایل‌های صوتی و ویدیویی تمامی جلسات در اختیار شما قرار می‌گیرد.
مدت اعتبار لینک‌های دانلود: یک سال

سِرور این سایت در کشور ایران واقع شده است؛ به‌صرفه و با ترافیک نیم‌بها (در اغلب ISP ها) دانلود کنید!

پرواضح است که هر پدر و مادری می‌خواهد کودک و نوجوانی را تربیت کند که نه‌تنها حالش خوب باشد، بلکه بهترین آینده را از هر لحاظ داشته باشد. اما اغلب والدین، "ناخواسته" و "ندانسته" در تحقق این خواسته‌ی قلبی‌شان ناکام می‌مانند و به‌عنوان "پدر" یا "مادر" خانواده، مرتکب "اشتباهات" کوچک و بزرگ می‌شوند. به‌منظور افزایش آگاهی و به حداقل رساندن آسیب‌ها، شهرام اسلامی با طراحی دورۀ پنج جلسه‌ای جدید "اشتباهات والدین"، راهکارها و نکات اثربخش تربیتی را ارائه می‌دهد که ماحصلش خوشبختی والدین، کودکان و نوجوانان است.

از سال‌های ابتدایی کودکی شروع می‌کنیم
پدر و مادرها خصوصاً کسانی که اولین فرزندشان را به دنیا می‌آورند، در سال‌های اولیۀ بچه‌داری کم کم با قلق‌های تعامل با فرزندشان آشنا می‌شوند، این آشنایی با تجربه کردن، آزمودن یا پیشنهادات اطرافیان به دست می‌آید. اما همیشه آزمون و خطا در تربیت صحیح فرزند، بهترین گزینه نیست. خصوصاً در سال‌های ابتدایی که شخصیت کودک و برخی از عادات او نهادینه می‌شود. بدیهی است که اگر والدین آشنایی کافی در برقراری ارتباط مناسب با کودک را داشته باشند، اشتباهات‌شان به حداقل می‌رسد.

ظاهراً هر چه بچه‌ها بزرگ‌تر می‌شوند، مشکلات‌شان هم بیشتر می‌شود!
با چشم بر هم زدنی، کودکان شیرین‌زبان به خردسالانی دوست‌داشتنی تبدیل می‌شوند که البته معلوم نیست هنوز کام پدر و مادر و البته خودشان هم شیرین مانده باشد! با بزرگ‌تر شدن کودک، نیازها و مشکلات جدید رفتاری بروز می‌کنند که برخی به دلیل تکمیل نشدن ساختارهای مغز کودک و برخی به دلیل تربیت نادرست پدر و مادرش به وجود می‌آیند. این دورۀ حساس را در کارگاه "اشتباهات والدین" رصد می‌کنیم و راهکارهای ضروری را ارائه می‌دهیم.

پدر و مادر عزیز، اغلب دنبال مقصر و درب باک براوو می‌گردند!
"تو وقت نمی‌گذاری!" - "پس تو چکاره‌ای!" دیالوگ آشنایی در بین پدر و مادرهای ایرانی است. هر چه دنبال مقصر بگردید و از هم دورتر شوید، کمکی به تربیت بچه نخواهید کرد. بیخیال شدن هم راهکار اثربخشی به نظر نمی‌رسد. خبر خوب اینکه در این کارگاه آموزشی مسئولیت‌های پدر و مادر در خانواده توسط شهرام اسلامی تبیین و تشریح می‌شوند.

از رابطۀ فرزندان با یکدیگر غافل نمی‌شویم!
در خانواده‌هایی که 2 یا چند فرزند دارند، تعامل بچه‌ها با خواهر یا برادرشان همیشه چالش سختی برای پدر و مادرها بوده است. ممکن است دعوا بر سر دوست داشته شدن باشد یا ریشه در مسایل دیگری دوانده باشد. هر چه باشد این موضوع مهم برای آسوده‌خاطر ساختن والدین را بررسی خواهیم کرد. اینکه پدر و مادر در کجای دعواهای خواهر و برادری قرار بگیرند.

داستانِ درس و مشق؛ آن هم حالا که مدرسه به خانه آمده است!
در زمانی که هنوز دنیا ویروسی نشده بود، پدر و مادرها دغدغۀ درس و مشق بچه را حداقل هنگام مدرسه رفتنش نداشتند. اما حالا که بچه‌ها در خانه هستند و خیلی از پدر و مادرها درس خواندن بچه‌شان را کنترل می‌کنند، گاهاً روابط تیره و تار می‌شود و همسایۀ بالایی یا پایینی فریادهای ناشی از درماندگی را از بچه یا پدر و مادرش می‌شوند. در این کارگاه به نقش والدین در تحصیل بچه‌ها در شرایط خاص فعلی می‌پردازیم.

فصل نوجوانی، تغییر و دگرگونی اساسی!
دنیای نوجوانی بسیار شورانگیز، ملتهب و حساس است. این را خود نوجوان هم می‌داند. البته کسی که فکر می‌کند بهتر می‌داند پدر یا مادر نوجوان هستند. حساسیت بالا که معمولاً ناشی از نگرانی از سر دوست داشتن است، مدام رابطۀ نوجوان با پدر و مادرش را تحت تاثیر قرار می‎دهد. اینکه والدین در این دوران کمترین اشتباه را داشته باشند، یکی از اهداف مهم این کارگاه به‌شمار می‎رود. شما با یک بمب ساعتی سر و کار دارید، چطور آسیب‌ها را خنثی می‌کنید؟

نوجوان خوشحال، حال همه را خوب می‌کند!
داشتن نشاط برای نوجوان از نان شب او واجب‌تر نباشد، از عصرانه‌اش ضروری‌تر است. صمیمیت عاطفی که بین نوجوان و والدینیش به وجود می‌آید و رفته رفته زیاد می‌شود، در ایجاد آرامش خاطر و خشنودی نوجوان اثرگذار است. اینکه وظیفۀ والدین در برقراری نشاط در خانواده چطور باشد را بسپارید به شهرام اسلامی و ایمان بیاورید به این ضرب المثل: کار را به کاردان بسپار!

یادتان نرود که باغبان خوبی باشید!
کودک یا نوجوان شما - نهالی که الان کوچک و ظریف به نظر می‌رسد، قرار است در سال‌های آینده به درختی تنومند و پرثمر تبدیل شود، هر چه شما به‌عنوان باغبان زندگی‌اش "آگاهی" خود را بالاتر ببرید و "مسئولانه" نقش خود را به‌درستی ایفا کنید، نتایج ارزشمندی را در سال‌های نه‌چندان دور به‌دست می‌آورید که چشیدن میوۀ موفقیت آن برای همه لذت‌بخش خواهد بود.
 
مخاطب این کارگاه هستید اگر...
به نقش خود به‌عنوان پدر و مادر واقف هستید و می‌خواهید مسئولیتی از شما دچار کاستی نشود.
احساس می‌کنید که کودک یا نوجوان شما به انتظارات شما توجه نمی‌کند.
کودک و یا نوجوان دارید و همه چیز روبه‌راه است، اما می‌خواهید اوضاع بهتر شود!
یک سری کارها و ویژگی‌های کودک و نوجوان شما نیاز به اصلاح دارند.
از دست کودک و نوجوان خود درمانده شده‌اید و احساس می‌کنید هیچ راهکاری جواب نمی‌دهد!
با کودکان و نوجوانان سر و کار دارید یا صرفاً به این مباحث علاقمند هستید.
 
چرا باید دوره "اشتباهات والدین" را تهیه کرد؟
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع دوره می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.

برای دسترسی به "اشتباهات والدین" هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این دوره ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خود و عزیزان‌تان رقم بزنید.

 

ویدیوی نمونه از دوره "اشتباهات والدین" 

به زودی...


برای تهیه‌ این دوره، دکمۀ "افزودن به سبد خرید" را زده و با کلیک روی "پرداخت" سایر مراحل ثبت سفارش را طی نمایید.

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری