تربیت کودک و نوجوان

انتخاب واحد پولی

دانلود وبینار خوشبختی بچه‌های طلاق

دانلود وبینار خوشبختی بچه‌های طلاق

550,000 تومان
275,000 تومان
50% تخفیف

وبینار خوشبختی بچه‌های طلاق


عنوان: وبینار خوشبختی بچه‌های طلاق
زمان کل: 1 قسمت، 1 ساعت و 30 دقیقه
مدرس: شهرام اسلامی (Life coach بین المللی)
مخاطبان: افرادی که در آستانۀ جدایی هستند یا جدا شده‌اند و بچه دارند.
سرفصل‌ها:
رفتار والدین جدا شده، متناسب با سن و جنسیت کودک و نوجوان.
ذهنیت‌هایی که در بچه طلاق شکل گرفته است + اصلاح ساختار ذهنی او.
حال فرزند طلاق را در می‌یابیم.
آماده کردن خود و فرزند طلاق برای آینده.
فرمت: ویدیویی mp4 و صوتی mp3
با خرید این محصول فایل‌های صوتی و ویدیویی جلسه در اختیار شما قرار می‌گیرد.
مدت اعتبار لینک‌های دانلود: یک سال

سِرور این سایت در کشور ایران واقع شده است؛ به‌صرفه و با ترافیک نیم‌بها (در اغلب ISP ها) دانلود کنید!

 
وبینار «خوشبختی بچه‌های طلاق» چیست؟
کمتر کسی پیدا می‌شود که بداند در آینده طلاق می‌گیرد و با این وجود اقدام به بچه‌دار شدن نماید، یعنی تقریباً همه به امید داشتن یک آیندۀ خوب و یک خانوادۀ خوشبخت، بچه‌دار می‌شوند. اما گاهی طلاق همۀ معادلات را به‌هم می‌ریزد. والدین و فرزندانی که طعم طلاق را چشیده‌اند، به خوبی می‌‌دانند که این واژۀ کوچک 4 حرفی، چه اثرات بزرگی بر زندگی‌شان می‌گذارد. در این میان، با جدایی پدر و مادر، بچه‌ آسیب‌پذیرتر می‌شود؛ عده‌ای می‌گویند این طفلی‌ها که گناهی ندارند و با خواسته‌ی خود به این دنیا نیامده‌اند، برخی دیگر معتقدند هر کس زندگی خودش را دارد و نباید پاسوز بچه‌های خود شوند و مسئولیت فرزند(ان)، آسیب‌ها و ناکامی‌ها را به طرف مقابل خود (آقا یا خانم) می‌سپارند و می‌گویند بچۀ خودش است هر کاری می‌خواهد بکند. آنچه مسلم است با پاسکاری بچه چیزی درست نمی‌شود و صد البته نمی‌توان به آینده و خوشبختی کودک و نوجوان بی اعتنا بود، برای همین شهرام اسلامی وبیناری را با عنوان «خوشبختی بچه‌های طلاق» طراحی نموده که هدفش چیزی نیست جز آسودگی خاطر برای پدر و مادری که از هم طلاق گرفته‌اند و خوشبختی فردای کودک و نوجوانی که والدینش از هم جدا شده‌اند.

رفتار والدین جدا شده، متناسب با سن و جنسیت کودک و نوجوان
می‌دانیم که شرایط هر بچه به‌واسطه سن، جنسیت، شرایط روحی، خانوادگی و... متفاوت است، پس میزان تاثیرپذیری بچه‌ها از طلاق والدین یکسان نخواهد بود. شناسایی وضعیت‌ها و نیاز فرزند و اینکه با توجه به فاکتورهای مختلف، هر کودک و نوجوان چه آسیب‌هایی می‌بیند و چه کنیم که این آسیب‌ها به حداقل برسند، از مباحثی است که در وبینار خوشبختی بچه‌های طلاق مطرح می‌گردد.

شما همیشه پدر و یا مادرش هستید.
شما از همسر خود طلاق گرفته‌اید، درست. اما هیچ وقت از بچه‌تان طلاق نمی‌گیرید و خوشبختانه تا آخر عمر پدر یا مادرش هستید. تازه به‌دلیل اینکه فرزندتان کاستی‌هایی را تجربه کرده، وظایف شما حتی بیش از پیش خواهد بود، پس لذت بودن در کنارش را از او دریغ نکنید. برای اینکه بدانید چگونه در کنارش بمانید، این وبینار را از دست ندهید.
 

ذهنیت‌هایی که در بچه طلاق شکل گرفته است + اصلاح ساختار ذهنی او.

فرزند طلاق، به دلیل آنچه بر سرش آمده، دیده و لمس کرده، نسبت به سایر بچه‌ها تجربۀ متفاوتی از زندگی داشته است. پس نگرش و ذهنیت او نسبت به آدم‌های اطراف، اتفاقات و آینده طبیعتاً دستخوش تغییراتی خواهد بود. اما اینکه ساختار ذهنی او چگونه شکل گرفته و به چه سمتی می‌رود را شما باید هدایت کنید. نه 100% ولی به میزان قابل توجهی می‌توانید بر ذهنیت کودک و نوجوان طلاق اثرگذار باشید.
 
حال فرزند طلاق را درمی‌یابیم.
اینکه حالا را بگذرانیم تا ببینیم در آینده چه می‌شود، حالِ کودک و نوجوانی که پدر و مادرش از هم جدا شده را می‌گیرد. آینده‌نگری با تجربۀ بودن در لحظه، لذت خوشبختی را به همراه دارد. پس نکاتی را در این وبینار یاد خواهید گرفت که از همین حالا زندگی بهتری را هم خودتان و هم فرزندتان حس کنید.
 
آماده کردن خود و فرزند طلاق برای آینده.
آینده، آینده، آینده. نمی‌گوییم دلشوره، اما نگرانی بابت اینکه این بچه طلاق در آینده بزرگسال خوشبختی خواهد شد یا نه را نمی‌توان پنهان کرد. فارغ از آمارها، تحقیقات اجتماعی و... خودتان هم می‌دانید که این بچه‌ها نیازها و خواسته‌های ویژه‌ای در آینده خواهند داشت که برای خوشبختی، هم خودشان را باید آماده کنید و هم خودتان را. پس در این وبینار شرکت کنید و آیندۀ مطمئنی را برای کودک یا نوجوان خود به ارمغان بیاورید.
 
این وبینار برای شما سودمند است اگر...
از همسر خود طلاق گرفته‌اید و بچه دارید، چه مهر طلاق هنوز خشک نشده و چه سال‌ها از جدایی‌تان می‌گذرد.
از ازدواج قبلی خود فرزند دارید، فرقی نمی‌کند که بچه با شما و یا بدون حضور شما زندگی می‌کند.
از ازدواج قبلی خود فرزند دارید و مجدداً ازدواج کرده‌اید و یا به داشتن همسر جدید، نیم‌نگاهی دارید.
با کسی که از ازدواج قبلی‌اش بچه دارد، ازدواج کرده‌اید یا می‌خواهید ازدواج کنید.
به دلیل علاقه شخصی یا کار خود، وبینارهای این چنینی را دنبال می‌کنید و دانستن این مباحث را کارگشا می‌دانید.
 
چرا باید فایل وبینار «خوشبختی بچه‌های طلاق» تهیه کرد؟
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع مربوطه می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
برای شرکت در وبینار خوشبختی بچه‌های طلاق هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این وبینار ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را رقم بزنید.

ویدیوی نمونه از وبینار "خوشبختی بچه‌های طلاق"

به زودی...

برای تهیه‌ این وبینار، دکمۀ "افزودن به سبد خرید" را زده و با کلیک روی "گام بعدی" سایر مراحل ثبت سفارش را طی نمایید.

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری