دوره زوجین

دوره غیرحضوری حل تعارضات و اختلافات زوجین

دوره تعارضات زوجین

دوره غیرحضوری جدید
حل تعارضات و اختلافات زوجین
چهار جلسه ارزشمند با تمرین‌ها، آزمون‌ها و راهکارهای عملی

مدرس: شهرام اسلامی

جدول زمانی برگزاری دوره:
جلسه اول | شناخت دنیای خانم‌ها و آقایان، درک انتظارات متقابل | چهارشنبه، 20 فروردین 99، از ساعت 20 تا 21:30 (برگزار شد)
جلسه دوم | دعواهای معمول و رایج زن‌وشوهری + راهکارهای ضروری | چهارشنبه، 27 فروردین 99، از ساعت 20 تا 21:30 (برگزار شد)
جلسه سوم | پایداری عشق، پیشگیری از خیانت، التیام پس از خیانت | چهارشنبه، 3 اردیبهشت 99، از ساعت 20 تا 21:30 (برگزار شد)
جلسه چهارم | پرسش‌وپاسخ شرکت‌کنندگان پیرامون موضوعات این دوره | چهارشنبه، 10 اردیبهشت 99، از ساعت 21 تا 22:30 (برگزار شد)

مکان: هر کجای دنیا که شما هستید! (جلسات این دوره به‌صورت پخش زنده آنلاین ویدیویی برگزار می‌شوند)

شما می‌توانید به‌صورت زنده با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان در دوره غیرحضوری شهرام اسلامی (چهار جلسه حل تعارضات و اختلافات زوجین) شرکت کنید. اگر در زمان اجرای این دوره موفق به حضور نشدید، تا یک هفته بعد از برگزاری هر جلسه، امکان دسترسی شما به هر جلسه فراهم است.

همچنین فیلم و فایل صوتی تدوین شده هر جلسه، نهایتاً تا 48 ساعت پس از برگزاری آن جلسه، به‌صورت رایگان در اختیار شرکت‌کنندگان گذاشته می‌شود.

هزینه حضور در این دوره:
مبلغ ثبت‌نام برای کل دوره (4 جلسه) 300,000 تومان است. اگر به‌صورت جلسات تکی و موردی قصد ثبت‌نام دارید، هزینه هر جلسه 100,000 تومان محاسبه می‌گردد.

نکته) با توجه به اینکه تمامی جلسات این دوره برگزار شده‌اند، اگر هنگام ثبت‌نام، جلسه یا جلسات یا کل دوره را انتخاب کنید، فیلم و فایل صوتی جلسات برگزار شده جهت دانلود در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

برای نام‌نویسی سریع، اینجا را کلیک نمایید.

در دوره حل تعارضات و اختلافات زوجین، می‌توانید از تمرین‌ها، آزمون‌ها و راهکارهای عملی و اختصاصی شهرام اسلامی استفاده کنید. همچنین تعامل و پرسش‌وپاسخ در این دوره میسر است و می‌توانید سئوالات خود را مطرح نمایید (جلسه پایانی دوره صرفاً به پرسش‌و‌پاسخ شرکت‌کنندگان پیرامون موضوعات مطرح شده اختصاص خواهد یافت).

توضیحات بیشتری لازم نیست! می‌خواهم نام‌نویسی کنم!

شهرام اسلامی در دوره "حل تعارضات و اختلافات زوجین" به چه مباحثی می‌پردازد؟

این دوره شامل چهار جلسه است که هر جلسه، ساختار موضوعی مربوط به خود را دارد. برای بررسی موضوعات این دوره هر یک از جلسات در زیر را بررسی نمایید.


جلسه اول | شناخت دنیای خانم‌ها و آقایان، درک انتظارات متقابل

جلسه اول

شناخت، لازمه‌ی ارتباط برقرار کردن است. اینکه بدانیم زن‌ها و مردها به واسطه‌ی ماهیت وجودی خود، به چه چیزها و کارهایی در زندگی اهمیت بیشتری می‌دهند و چگونه می‌توانیم به دنیای آنها نزدیک‌تر شویم. پر واضح است که نمی‌توان تمامی زن‌ها یا مردها را بر حسب جنسیت‌شان به‌صورت کامل شناخت و قاعدتاً تفاوت‌های فرهنگی، تربیتی، ژنتیکی و... همگی تاثیرگذارند، اما می‌توانیم با ورود به دنیای خانم‌ها و آقایان تفاوت‌ها و شباهت‌های مختلفی را پیدا کنیم. شهرام اسلامی در جلسه‌ اول از دوره‌ حل تعارضات و اختلافات زوجین به ویژگی‌هایی که در خانم‌ها و آقایان عمومیت بیشتری دارند، می‌پردازد و راهکارهای لازم جهت درک متقابل از انتظارات زوجین را ارائه می‌دهد.

جلسه دوم | دعواهای معمول و رایج زن‌وشوهری + راهکارهای ضروری

جلسه دوم

ممکن است با خواندن عنوان جلسه دوم، یاد این جمله‌ افتاده باشید که "دعوا نمک زندگی است"، اما آنچه در این جلسه حایز اهمیت است، بررسی و تحلیل ناسازگاری‌ها و دعواهایی است که بین زن‌وشوهرها در ایران بیشتر رایج شده است. این دعواها اغلب بر سر چه مسائلی اتفاق می‌افتند؟ عکس‌العمل‌ها و مواجهه با این دعواها چگونه باید باشند؟ چطور آسیب‌های هر مجادله‌ای را پیشبینی و اختلاف نظرها و دلخوری‌ها را مدیریت کنیم که عواقب جبران‌ناپذیری را شاهد نباشیم.

جلسه سوم | پایداری عشق، پیشگیری از خیانت، التیام پس از خیانت

جلسه سوم

داشتن عشق و رابطه‌ای پایدار، خواسته‌ی بسیاری از خانم‌ها و آقایان است. اما چه روش‌ها و راهکارهایی باید به‌کار گرفته شوند که ضمن به حداقل رساندن آسیب‌ها و تهدیدها در روابط عاطفی، میزان علاقمندی و پایداری عشق با گذشت زمان بیشتر شود؟ در جلسه سوم از دوره حل تعارضات و اختلافات زوجین، به این مسئله می‌پردازیم. همچنین خیانت و عدم تعهد در رابطه را پیش از وقوع پیش‌بینی می‌کنیم و اگر خیانت توسط آقا یا خانم شکل گرفته است، با راهکارهایی آشنا می‌شویم که بتوانیم صدمات وارده را التیام ببخشیم.

جلسه چهارم | پرسش‌وپاسخ شرکت‌کنندگان پیرامون موضوعات این دوره

جلسه چهارم

اغلب افراد در روابط خود با همسرشان با سئوالات و تردیدهای مختلفی روبرو و به‌دنبال یافتن پاسخ‌هایی قانع‌کننده و کارساز هستند. در آخرین جلسه از دوره حل تعارضات و اختلافات زوجین، صرفاً به این مورد پرداخته می‌شود و شهرام اسلامی، پاسخ سوالات منتخب را خواهد داد.


مخاطب این دوره چه کسانی هستند؟
افرادی که هم‌اکنون در رابطه هستند یا می‌خواهند وارد روابط عاطفی شوند.
افرادی که از زندگی زناشویی خود رضایت نسبی دارند و معتقدند که عشق‌ نیاز به مراقبت دارد.
زوج‌هایی که به ناسازگاری‌ها و اختلافات خود در روابط یکدیگر اهمیت می‌دهند.
افرادی که بر این باور هستند که بی‌تفاوتی و سردی عاطفی، زمینه‌ساز خیانت است و به‌دنبال پیشگیری و شناسایی راه‌و‌چاه هستند.
افرادی که به‌نحوی خیانت را تجربه کرده‌اند؛ یا خیانت دیده‌اند یا خود دچار لغزش و خطا شده‌اند، خواه اشتباه‌شان پنهان باشد یا برملا شده و اعتماد طرف مقابل را از بین برده‌اند.

چرا باید در دوره حل تعارضات و اختلافات زوجین شرکت کرد؟
● شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع دوره می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
● برای شرکت در دوره "حل تعارضات و اختلافات زوجین" هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این دوره‌ ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند با افزایش صمیمیت عاطفی خود، تعارضات و ناملایمات زناشویی مثل سردی، عدم تعهد و احتمال خیانت را به حداقل برسانید. ضمن اینکه اگر در زمان برگزاری هر جلسه موفق به حضور نشدید، دسترسی پس از برگزاری برای شما فراهم می‌گردد و فیلم و فایل صوتی کل برنامه‌ی هر جلسه به‌صورت تدوین شده، نهایتاً تا 48 ساعت پس از برگزاری آن جلسه به شما هدیه داده می‌شود.

حالا ثبت نام کنید!

دوره غیرحضوری «حل تعارضات و اختلافات زوجین» با تدریس شهرام اسلامی - شروع از چهارشنبه، 99/01/20

بخش‌های ضروری با ستاره (*) مشخص شده‌اند.

Invalid Input
لطفاً نام و نام خانوادگی خود را به‌درستی وارد نمایید.
لطفاً شماره موبایل خود را به درستی و با عدد «لاتین» مثل 0123 وارد نمایید.

✪ مبلغ ثبت‌نام برای کل دوره (4 جلسه) 300,000 تومان است. اگر به‌صورت جلسات تکی و موردی قصد ثبت‌نام دارید، هزینه هر جلسه 100,000 تومان محاسبه می‌گردد. جدول زمانی جلسات دوره حل تعارضات و اختلافات زوجین در زیر به استحضار می‌رسد:

جلسه اول | شناخت دنیای خانم‌ها و آقایان، درک انتظارات متقابل | چهارشنبه، 20 فروردین 99، از ساعت 20 تا 21:30 (برگزار شد)

جلسه دوم | دعواهای معمول و رایج زن‌وشوهری + راهکارهای ضروری | چهارشنبه، 27 فروردین 99، از ساعت 20 تا 21:30 (برگزار شد)

جلسه سوم | پایداری عشق، پیشگیری از خیانت، التیام پس از خیانت | چهارشنبه، 3 اردیبهشت 99، از ساعت 20 تا 21:30 (برگزار شد)

جلسه چهارم | پرسش‌وپاسخ شرکت‌کنندگان پیرامون موضوعات این دوره | چهارشنبه، 10 اردیبهشت 99، از ساعت 21 تا 22:30 (برگزار شد)

* نکته) با توجه به اینکه تمامی جلسات این دوره برگزار شده‌اند، اگر هنگام ثبت‌نام، جلسه یا جلسات یا کل دوره را انتخاب کنید، فیلم و فایل صوتی جلسات برگزار شده جهت دانلود در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

Invalid Input

ایمیل پشتیبانی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با استفاده از اشتراک‌های سایت، از امکانات ویژه‌ای بهره‌مند شوید. اشتراک پایه (Basic) رایگان و بدون محدودیت زمانی است؛ سایر اشتراک‌ها مثل "لایف کوچینگ" با قابلیت‌های بیشتر شامل دسترسی به کلاس‌های آنلاین، برنامه‌ها، تمرین‌های هفتگی و... به‌صورت تجاری و مدت‌دار ارائه می‌شوند.
Slider

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

  • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ امکان لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

 • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

راه‌های ارتباطی

   • شماره‌ تماس:

    02122687898

   • ایمیل: hi@shahrameslami.com

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

عضو سایت نیستید؟ نام نویسی کنید.