دوره‌های ذهن سوار

دوره‌های قدرت ذهن | ذهن‌ سوار رویداد ویژه

 • مشاهده 14022 بار

دوره ذهن سوار


دوره‌های قدرت ذهن | ذهن‌سوار

مدرس: شهرام اسلامی

شیوه برگزاری: غیرحضوری - پخش زنده اینترنتی ویدیویی

برای استفاده از 40% تخفیف ثبت‌نامی اینجا را کلیک نمایید (جهت نام‌نویسی اینجا را کلیک کنید). پس از ثبت نام دسترسی شما به جلسات برگزار شده فراهم می‌شود.

دوره‌های ذهن‌سوار شامل دو موضوع مجزا هستند، لطفاً روی هر یک از موارد زیر کلیک نمایید:

1) ذهن - استرس، آرامش (7 جسله Live - شروع از شنبه 11 بهمن 99)
2) ذهن - روابط زوجین (7 جسله Live - شروع از پنجشنبه 16 بهمن 99)

1) ذهن‌سوار با موضوع استرس، آرامش

در شرایط کنونی و زندگی پرتنش امروزه که بسیاری از مردم با چالش‌های مختلف دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند، داشتن آرامش نسبی آرزوی خیلی‌هاست. قاعدتاً استرس در پاسخ به پدیده‌ها و شرایط بیرونی به‌وجود می‌آید و برای همین خیلی از افراد، حال‌شان را محصولی از شرایط پیرامون خود می‌دانند. اما به‌راستی ما تا چه حد می‌توانیم اتفاقات و شرایط پیرامون خود را کنترل کنیم و ذهنیت‌مان صرفاً این باشد که همه دست به دست هم دهند که حال ما را خوب کنند! پس برای بهتر شدن و یا لااقل بدترنشدن اوضاع، این بار نقش خودمان را پررنگ‌تر از همیشه در نظر بگیریم. دورۀ ذهن‌سوار با موضوع استرس، آرامش به‌همین منظور طراحی شده است. شهرام اسلامی در این دوره ضمن بررسی پتانسل‌های ذهن، راهکارها و تمرین‌هایی را ارائه می‌دهد که با تسلط بر توانایی‌های ذهن، کنترل و توازن بیشتری را در اختیار بگیریم و با قدرت و آرامش بیشتری برای آیندۀ خود و عزیزان‌مان برنامه‌ریزی کنیم.

جدول زمانی دوره ذهن‌سوار با موضوع استرس، آرامش به شرح زیر است:

جلسه اول
شنبه 11 بهمن 99، از ساعت 22 تا 23:30
  جلسه دوم
شنبه 18 بهمن 99، از ساعت 22 تا 23:30
  جلسه سوم
شنبه 25 بهمن 99، از ساعت 22 تا 23:30
جلسه چهارم
شنبه 2 اسفند 99، از ساعت 22 تا 23:30
جلسه پنجم
شنبه 9 اسفند 99، از ساعت 22 تا 23:30
جلسه ششم
شنبه 16 اسفند 99، از ساعت 22 تا 23:30
جلسه هفتم
شنبه 23 اسفند 99، از ساعت 22 تا 23:30

شما می‌توانید به‌صورت زنده با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان در کارگاه‌ غیرحضوری شهرام اسلامی (7 جلسه دوره ذهن‌سوار با موضوع استرس، آرامش) شرکت کنید. اگر در زمان اجرای این دوره امکان حضور نداشتید، بعد از برگزاری هر جلسه، امکان دسترسی شما به هر جلسه فراهم است.

فیلم و فایل صوتی تدوین شده هر جلسه، نهایتاً تا 48 ساعت پس از برگزاری آن جلسه، به‌صورت رایگان در اختیار شرکت‌کنندگان گذاشته می‌شود.

هزینه حضور در این دوره: 
ما همواره برای همراهان همیشگی خود تخفیف ویژه در نظر می‌گیریم. شما می‌توانید 40% تخفیف دریافت کرده و بابت 7 جلسه دوره ذهن‌سوار با موضوع ذهن - استرس، آرامش مبلغ 600,000 تومان (به جای 1,000,000 تومان) پرداخت نمایید. اگر در هر 2 دورۀ ذهن‌سوار (استرس، آرامش + روابط زوجین) ثبت‌نام کنید بابت 14 جلسه مبلغ 1,000,000 تومان (به‌جای 2,000,000 تومان) پرداخت می‌کنید. همچنین اگر یکی از اشتراک‌های لایف کوچینگ سایت ما را دارا هستید، می‌توانید از 10 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید.

برای ثبت‌نام اینجا را کلیک نمایید. 

 2) ذهن‌سوار با موضوع روابط زوجین

هر رابطه‌ای با یک سری پیش‌فرض‌های ذهنی آغاز، تکامل یا خاتمه می‌یابد. اینکه طرف مقابل به چه چیزهایی اهمیت می‌دهد و اولویت‌هایش چیست، چه شخصیتی دارد، خصوصیات اخلاقی‌اش چگونه‌ است و... تمامی این ذهنیت‌ها در کیفیت روابط و چگونگی رفتار فرد بسیار اثرگذارند. در خصوص روابط زوجین با توجه به اینکه طرفین بخش مهمی از زندگی‌شان را با یکدیگر به اشتراک گذاشته‌اند، اهمیت ذهن صدچندان می‌شود. در طول یک زندگی زناشویی، خانم و آقا هر کدام بر اساس استانداردها و باورهای ذهنی خود اقدام به آنالیز و تحلیل رفتار دیگری می‌کند تا بتواند با انجام رفتاری دلخواه، آیندۀ رابطه و تصمیمات‌شان را مدیریت کند. در میان هزاران فکری که در ذهن هر یکی از زوجین پدیدار می‌شوند، سوال‌های مهمی در ذهن مطرح می‌شود: آیا از بودن در رابطه راضی هستم؟ آیا طرف مقابل راضی هست؟ این رابطه در آینده چگونه خواهد شد؟ طرف مقابل مشکوک شده و سردی رفتارش نگرانم کرده است، اشکال کجاست؟ و سوالاتی از این دست که ممکن است ذهن فرد را مدت‌ها درگیر کند. برای اینکه به پاسخ بسیاری از این سوالات ذهنی برسید، دورۀ ذهن‌سوار با موضوع روابط زوجین را از دست ندهید، "رضایت‌مندی از زندگی زناشویی" یکی از مهم‌ترین دستاوردهایی است که شهرام اسلامی امیدوارانه در طراحی جلسات این دوره در نظر گرفته است.

جدول زمانی دوره ذهن‌سوار با موضوع روابط زوجین به شرح زیر است:

جلسه اول
پنجشنبه 16 بهمن 99، از ساعت 22 تا 23:30
  جلسه دوم
پنجشنبه 23 بهمن 99، از ساعت 22 تا 23:30
  جلسه سوم
پنجشنبه 30 بهمن 99، از ساعت 22 تا 23:30
جلسه چهارم
پنجشنبه 7 اسفند 99، از ساعت 22 تا 23:30
جلسه پنجم
پنجشنبه 14 اسفند 99، از ساعت 22 تا 23:30
جلسه ششم
پنجشنبه 21 اسفند 99، از ساعت 22 تا 23:30
جلسه هفتم
پنجشنبه 28 اسفند 99، از ساعت 22 تا 23:30

شما می‌توانید به‌صورت زنده با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان در کارگاه‌ غیرحضوری شهرام اسلامی (7 جلسه دوره ذهن‌سوار با موضوع روابط زوجین) شرکت کنید. اگر در زمان اجرای این دوره امکان حضور نداشتید، بعد از برگزاری هر جلسه، امکان دسترسی شما به هر جلسه فراهم است.

فیلم و فایل صوتی تدوین شده هر جلسه، نهایتاً تا 48 ساعت پس از برگزاری آن جلسه، به‌صورت رایگان در اختیار شرکت‌کنندگان گذاشته می‌شود.

هزینه حضور در این دوره: 
ما همواره برای همراهان همیشگی خود تخفیف ویژه در نظر می‌گیریم. شما می‌توانید 40% تخفیف دریافت کرده و بابت 7 جلسه دوره ذهن‌سوار با موضوع روابط زوجین مبلغ 600,000 تومان (به جای 1,000,000 تومان) پرداخت نمایید. اگر در هر 2 دورۀ ذهن‌سوار (استرس، آرامش + روابط زوجین) ثبت‌نام کنید بابت 14 جلسه مبلغ 1,000,000 تومان (به‌جای 2,000,000 تومان) پرداخت می‌کنید. همچنین اگر یکی از اشتراک‌های لایف کوچینگ سایت ما را دارا هستید، می‌توانید از 10 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید.

برای ثبت‌نام اینجا را کلیک نمایید. 

گام اول) حساب کاربری خودتان را می‌گیرید و همه چیز در سایت shahrameslami.com قابل دسترسی است!

پس از اینکه در این دوره ثبت‌نام کردید، حساب کاربری مخصوص به خودتان شامل نام کاربری و رمز عبور اختصاصی به شما تعلق می‌گیرد که کارشناسان ما اطلاعات ورود شامل نام کاربری و رمز عبور را در اختیارتان می‌گذارند و توسط این اطلاعات می‌توانید وارد سایت shahrameslami.com شده و به محتواهای این دوره، شامل صفحه پخش زنده، آرشیو جلسات و سیستم ثبت پرسش خصوصی دسترسی داشته باشید. کاربرانی که در حال حاضر یکی از حساب‌های کاربری لایف کوچینگ ما را دارند، پس از ثبت‌نام می‌توانند با همان نام کاربری و رمز عبور خود، به بخش‌های مختلف دوره‌های ذهن‌سوار دسترسی پیدا کنند و نیاز به ساخت حساب کاربری دیگری برای ایشان نیست.

گام دوم) دسترسی به جلسات پخش زنده 

با استفاده از نام کاربری و رمز عبور مخصوص به خودتان توسط گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا تلویزیون وارد سایت می‌شوید و به‌صورت پخش زنده اینترنتی (Live) در جلسات شهرام اسلامی شرکت می‌کنید. همچنین اگر در زمان برگزاری جلسه آنلاین نشدید، نگران نباشید، دسترسی شما به فایل صوتی و ویدیویی جلسات به صورت دایمی فراهم می‌شود.

گام سوم) دسترسی به سیستم پرسش‌وپاسخ خصوصی (تیکتینگ)

ثبت‌نام کنندگان در دوره‌های ذهن‌سوار می‌توانند توسط نام کاربری و رمز عبور خود، به سیستم تیکتینگ ویژه پرسش و پاسخ محتوایی پیرامون موضوعات دوره و همچنین فنی دسترسی داشته باشند و پرسش‌های خود را به‌صورت خصوصی ثبت نموده و تاریخچۀ پرسش‌وپاسخ‌های خودشان را مشاهده کنند.

برای ثبت‌نام اینجا را کلیک نمایید. 


دوره‌های ذهن‌سوار، حاصل سال‌ها تجربۀ شهرام اسلامی است!

 
مخاطب این دوره هستید اگر...
به این باور رسیده‌اید که نقش ذهن و تاثیرش را نادیده نگیرید و باید تسلط و توازن ذهنی را افزایش دهید.
با چالش‌های ذهنی مختلفی سروکار دارید و می‌خواهید با داشتن آرامش بیشتر، حس خشنودی را در خود و عزیزان‌تان تقویت کنید.
از آرامش ذهنی نسبی برخوردارید، توازن و کنترل کافی در زندگی‌تان حکم‌فرماست. ولی می‌دانید که کار از محکم‌کاری عیب نمی‌کند و در پی افزایش دانش خود هستید.
می‌خواهید برای برنامه‌ریزی‌های آینده و تصمیم‌گیری‌ هوشمندانه روی قدرت ذهن خود حساب کنید.
به رابطۀ زناشویی خود اهمیت می‌دهید و می‌خواهید آیندۀ بهتری برای خودتان و کسی که دوستش دارید رقم بخورد.
در زندگی خود راه‌های مختلفی را امتحان کرده‌اید و نتیجه آنطور که می‌خواستید نشده است!
و...


چرا باید در دوره‌های "ذهن‌سوار" شرکت کرد؟
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع دوره می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
 برای شرکت در دوره‌های "ذهن‌سوار" هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این دوره‌ ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خود و عزیزان‌تان رقم بزنید. ضمن اینکه اگر در زمان برگزاری هر جلسه امکان حضور نداشتید، دسترسی پس از برگزاری برای شما فراهم می‌گردد و فیلم و فایل صوتی کل برنامه‌ی هر جلسه به‌صورت تدوین شده، نهایتاً تا 48 ساعت پس از برگزاری آن جلسه به شما هدیه داده می‌شود.

 حالا ثبت‌نام کنید!  

با توجه به اینکه تخفیف ثبت‌نامی برای کاربران دارای طرح لایف کوچینگ سایت شهرام اسلامی و سایر عزیزان متفاوت است؛ خواهشمند است یکی از موارد زیر را انتخاب کنید.

دارای اشتراک لایف کوچینگ هستم و می‌خواهم در دوره‌های "ذهن‌سوار" ثبت‌نام کنم.

دارای اشتراک لایف کوچینگ نیستم و می‌خواهم در دوره‌های "ذهن‌سوار" ثبت‌نام کنم.


ثبت‌نام در دوره‌های "ذهن‌سوار" با 40% تخفیف

مدرس: شهرام اسلامی

بخش‌های ضروری با ستاره (*) مشخص شده‌اند.

Invalid Input
Invalid Input

برای پرداخت کارت به کارت، اگر قصد ثبت‌نام در دوره ذهن‌سوار با موضوع استرس، آرامش (7 جلسه) و یا ذهن‌سوار با موضوع روابط زوجین (7 جلسه) را دارید، مبلغ 600 هزار تومان برای هر یک از دوره‌ها و اگر قصد ثبت‌نام در هر دو دورۀ ذهن‌سوار (استرس، آرامش + روابط زوجین) دارید، مبلغ 1,000,000 تومان را به شماره کارت زیر واریز نمایید. سپس تصویر فیش یا رسید را به شماره 09126845047 در واتساپ / سیگنال و یا به شماره 09304402003 در تلگرام ارسال فرمایید.

شماره روی کارت: 6104337461125534

دارنده‌‌ی حساب: علی اسلامی | بانک ملت

چنانچه می‌خواهید با "پرداخت آنلاین" در دوره‌های ذهن‌سوار نام‌نویسی کنید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

لطفاً نام و نام خانوادگی خود را به‌درستی وارد نمایید.
لطفاً شماره موبایل خود را به درستی و با عدد «لاتین» مثل 0123 وارد نمایید.
لطفاً ایمیل خود را به‌درستی وارد نمایید. اگر در آدرس ایمیل شما عدد وجود دارد، آن را با کاراکتر لاتین وارد کنید.

مبلغ ثبت‌نام برای هر یک از دوره‌های ذهن‌سوار یعنی "ذهن - استرس، آرامش" (7 جلسه) و یا "ذهن - روابط زوجین" (7 جلسه) با احتساب 40% تخفیف برای شما 600,000 تومان است. اگر قصد ثبت‌نام در هر 2 دورۀ ذهن‌سوار (استرس، آرامش + روابط زوجین) را دارید، مبلغ نهایی برای 14 جلسه برای شما 1,000,000 تومان محاسبه می‌گردد.

لطفاً نوع دوره را مشخص نمایید.
0 (تومان)

 

ثبت‌نام هم‌وطنان ساکن در خارج کشور

هزینه دوره‌های ذهن‌سوار با 40% تخفیف به‌صورت پرداخت ارزی عبارتست از:

ذهن‌سوار استرس، آرامش: 54 USD (قیمت اصلی: 90 USD)

ذهن‌سوار روابط زوجین: 54 USD (قیمت اصلی: 90 USD)

ذهن‌سوار استرس، آرامش + روابط زوجین: 100 USD (قیمت اصلی: 180 USD)


برای ثبت‌نام به‌صورت پرداخت ارزی، کافیست با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

امریکا 0012406727833
کانادا 0016476970105
انگلیس 00447452017127
سوئد 0046737256513
فرانسه 0033617556171
هلند 0031628414680
آلمان 004915218068403
اتریش 00436505105250
ترکیه 00905526282820
امارات 00971507839007

 

 

Slider

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

  • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ امکان لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

 • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

راه‌های ارتباطی

   • شماره‌ تماس:

    02122687898

   • ایمیل: hi@shahrameslami.com

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

عضو سایت نیستید؟ نام نویسی کنید.