پکیج والدین و مدرسه (ویژه بازگشایی مدارس)

دانلود پکیج 7 جلسه‌ای والدین و مدرسه

دانلود پکیج 7 جلسه‌ای والدین و مدرسه

والدین و مدرسه

850,000 تومان
340,000 تومان

 

عنوان: پکیج والدین و مدرسه
محتویات این پکیج: دوره محصل من (5 جلسه) + وبینار دلبندم درس! (1 جلسه) + وبینار مدرسه، لذت درس خواندن (1 جلسه)

مخاطب: والدینی که دانش آموز کودک یا نوجوان دارند و می‌خواهند نقش خود را به‌درستی ایفا کنند.
سخنران: شهرام اسلامی
زمان کل: هفت جلسه، بیش از 10 ساعت
سرفصل‌ها:
نقش پدر و مادر در هدایت تحصیلی فرزندان
 مهارت‌های مورد نیاز برای شروع کلاس رفتن، رشد اعتماد به نفس، هوش اجتماعی، همدلی
 اولویت‌ها و علاقمندی‌های پدر، مادر و فرزند
 آینده‌سازی یا آینده‌سوزی؟
 بی‌انگیزه بودن بچه‌ها برای درس خواندن
 ارزیابی روش‌های یادگیری کودک و نوجوان
 نگرانی‌های والدین برای آینده نوجوانان
 ایجاد ارتباط موثر با فرزند
 و ...

فرمت: ویدیویی mp4 و صوتی mp3 با کیفیت‌های مختلف
قیمت کل پکیج: بدون احتساب تخفیف: 850 هزار تومان  60% تخفیف تا 15 مهر 1401 -> قیمت نهایی پکیج: فقط 340 هزار تومان
با خرید این محصول فایل‌های صوتی و ویدیویی تمامی جلسات (7 جلسه) در اختیار شما قرار می‌گیرد.
دسترسی دایمی (آفلاین و یا آنلاین) | می‌توانید جلسات را Download نمایید یا اینکه هر جلسه را بدون نیاز به دانلود، فقط Play کنید.
سِرور این سایت در کشور ایران واقع شده است؛ به‌صرفه و با ترافیک نیم‌بها (در اغلب ISP ها) دانلود یا Play کنید!

 

پکیج والدین و مدرسه چیست؟

هر سال با نزدیک شدن به ماه مهر، خیلی از پدر و مادرها بساط آمادگیِ فرزندشان برای مدرسه رفتن را فراهم می‌کنند، به قول خودشان هر کاری از دست‌شان بر بیاید را انجام می‌دهند تا دانش‌آموز دلبندشان تحصیل موفقی داشته باشد و در آینده برای خودش کسی بشود. اما اینکه پیرامون درس و مدرسۀ بچه‌ها دقیقاً چه کارهایی جزو وظایف پدر و مادری است را کمتر کسی توجه می‌کند؛ ممکن است برخی تجربۀ خودشان از تحصیل را به فرزندشان یادآوری کنند و بگویند: «مگه ما چطوری به مدرسه می‌رفتیم؟ با یک مداد زیر نور چراغ گردسوز درس می‌خوندیم»، «بسه هر چی توی تابستان خوش گذروندی، زودتر کتاب‌هات را بیار که بری سراغ درس و مشقت»، «بالاخره کشور به مشاغل دیگه‌ای غیر از دکتر و مهندس هم نیاز داره» و سایر جملات قصار این چنینی که اغلب با هدف آگاه‌سازی و ترغیب کودک و نوجوان به درس خواندن بیان می‌شوند. از طرفی والدینی هستند که تنها وظیفۀ خود را خرید نوشت‌افزار و لباس نو برای سال تحصیلی جدید می‌دانند. از سویی دیگر، پدر و مادرهایی هستند که با شروع مهر، آمادۀ رزم می‌شوند و مسئولیت‌های کادر مدرسه (مدیر، معاون و معلم‌های مختلف) را با شدت و دقت تمام بر عهده می‌گیرند. برای روشن شدن این موضوع و اینکه والدین چگونه پیرامون درس و زندگی کودک و نوجوان، در بهترین جایگاه قرار بگیرند و خوشبختی فردای فرزندشان را تضمین کنند، مجموعه‌ای از شهرام اسلامی با عنوان «والدین و مدرسه» شامل دوره محصل من + دلبندم درس + مدرسه، لذت درس خواندن، مجموعاً با بیش از 10 ساعت آموزش (صوتی و ویدیویی) در اختیار شما قرار گرفته که در جشنواره بازگشایی مدارس 1401 می‌توانید با 60% تخفیف آن را به‌صورت آنی Download کنید یا اگر فضای کافی در موبایل یا هر وسیله الکترونیکی دیگرتان ندارید، کافیست جلسات را به‌صورت پخش آنلاین Play نمایید.

 


از دبستان تا دانشگاه، همراه کودک و نوجوان‎تان باشید.

فرقی نمی‌کند که کودکی دارید که تازه می‌خواهد کلاس اول برود، یا اینکه نوجوان شما برای کنکور می‌خواند و همراهی شما را می‌طلبد، پکیج «والدین و مدرسه» شهرام اسلامی به اندازۀ کافی جامع است و با بیش از 10 ساعت آموزش، راهگشای شما در خیلی از مسائل کودک و نوجوان‌تان خواهد بود. از محتویات این پکیج، وبینار مدرس لذت درس خواندن، بیشتر به آمادگی کودک برای مدرسه رفتن می‌پردازد و در دوره محصل من و دلبندم درس، مباحث پیشرفته‌تری راجع به محصل کودک و نوجوان‌‌تان را با راهکارهای عملی دریافت می‌کنید.

می‌آموزید که چطور فرزندی خلاق تربیت کنید.

خلاقیت، از آن دسته توانایی‌های کودک و نوجوان است که بعدها خیلی به دردش می‌خورد، چرا که فرد خلاق در مواجهه با چالش‌های زندگی، مهارت بهتری در حل مساله دارد و با به‌کارگیری توانایی‌هایش، احساس رضایت و خوشبختی بیشتری را تجربه می‌کند. برای اینکه بدانید چطور به‌عنوان یک پدر و مادر خوب، خلاقیت دانش‌آموزتان را تقویت کنید، جلسات پکیج «والدین و مدرسه» را از دست ندهید.

 

آموزش‌های شهرام اسلامی، بر پایه لذت کودک و نوجوان و رضایت والدین بنا شده‌اند.
اگر هر رفتار خوب و باب میل‌تان را می‌خواهید در فرزندتان نهادینه کنید، لذتِ انجام آن کار را به او بدهید. خبر خوب اینکه تمامی آموزش‌های پکیج «والدین و مدرسه» و راهکارهای شهرام اسلامی بر همین اصل بنا شده‌اند. پس منتظر چه هستید؟ نکته‌هایی بیاموزید که هم خودتان از بودن در کنار کودک و نوجوان‌تان لذت ببرید و هم لذت بردن او و موفقیتش را تماشا کنید.

نیازی نیست مدام به دلبندتان بگویید درس بخوان، درس!
آرزوی اغلب پدر و مادرها این است که نیاز نباشد مدام به کودک و نوجوان خود بگویند: دلبندم درس! دلبندم درس! خب علاوه بر اینکه یکی از جلسات این پکیج اصلاً به همین عنوان در دسترس‌تان است، در «محصل من» (از دوره‌های همین پکیج) چگونگی تعامل با دانش‌آموز کودک و نوجوان خود را فرا می‌گیرید.
 
نوجوان شما درس بخواند که چه بشود؟
از دوران کودکی که بگذریم، معمولاً سوالات نوجوان راجع به درس و تحصیلش رنگ و بویی تازه می‌گیرد؛ اینکه اصلاً چرا باید درس بخوانم، علاقه یا انگیزه‌ای ندارم و سایر پرسش‌های این چنینی که اگر شما به‌عنوان بهترین راهنمای او، پاسخ مناسبی نداشته باشید، خودش به دنبال پاسخ می‌گردد. با آموزش‌های «والدین و مدرسه» می‌توانید جواب‌های قانع‌کننده‌ای به خیلی از سوالات نوجوان بدهید.

مرزی باریک بین بیخیالی و سختگیری است؛ شما در کجا ایستاده‌اید؟
1) چه‌کار کنم... دست خودم نیست؟ نگران آینده‌اش هستم و درس و تحصیلش برایم خیلی مهم است. 2) نمی‌شود به بچه گیر داد، همه چیز را بسپار به خودش. اگر طرز فکر شما به هر یک از موارد 1 و 2 نزدیک است، آموزش‌های «والدین و مدرسه» برای شما اثربخش خواهند بود.
 
وقتی نوجوان شما هدفش را گم کرده؟ شما راهنمایش هستید؟
حتماً بارها پیش خودتان گفته‌اید که ای کاش یک راهنمای خوبی داشتم که در فلان مقطع از زندگی‌ام، راه و چاه را نشانم می‌داد، مثلاً می‌گفت فلان کار را نکن، فلان رشته تحصیلی را ادامه بده و کاشکی‌های این چنینی؛ خب نمی‌خواهید کاری کنید که بعدها فرزندتان مثل شما از نبودن راهنمای کاربلد گلایه نکند؟ «والدین و مدرسه» راهنمای قابل اعتمادی است.
 
می‌خواهیم که پدر و مادر، قهرمان زندگی فرزندشان باقی بمانند!
هر پدر یا مادری قهرمان زندگی فرزندش است، اما چطور می‌شود که پس از مدتی جایگاه خود را از دست می‌دهد و رابطه با کودک و نوجوان از «سوپرمن» به «تام و جری» می‌رسد؟! بچه‌ها روز به روز باهوش‌تر می‌شوند و شرایط از همه لحاظ عوض می‌شوند، وضعیت تغییر و تطابق شما چگونه است؟ می‌خواهید رابطۀ خوب شما با فرزندتان برقرار بماند، پس خودتان را همواره با آموزش‌های اثربخش به‌روز نگه دارید.
مخاطب آموزش‌های این پکیج هستید اگر...
کودک و یا نوجوان محصل دارید.
با دانش‌آموزان سر و کار دارید.
نمی‌‌خواهید فرزندتان از درس دلزده شود.
نمی‌خواهید فرزندتان اشتباهات گذشته شما را هنگام تحصیل‌ تکرار کند.
می‌خواهید در ترسیم آیندۀ کودک و یا نوجوان خود نقش به‌سزایی داشته باشید.
فرزندتان هم درس و تحصیلش روبه‌راه است و هم ارتباطش با شما؛ اما می‌‌خواهید موفقیت را تثبیت و خوشبختی را ادامه‌دار کنید.
 
چرا باید پکیج والدین و مدرسه را تهیه کرد؟
این پکیج کامل و ارزشمند هم‌اکنون در جشنواره تخفیفی ویژه بازگشایی مدارس قرار دارد و با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار گرفته، پیشنهاد می‌کنیم که فرصت را غنیمت بشمارید.
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع مربوطه می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
برای استفاده از جلسات پکیج «والدین و مدرسه» هیچ محدودیت مکانی یا زمانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا توسط موبایل، تب‌لت، کامپیوتر و ... می‌توانید جلسات را ببینید یا بشنوید و آیندۀ بهتری را برای فرزندان‌تان رقم بزنید.برای تهیه‌ این پکیج، دکمۀ "افزودن به سبد خرید" را زده و با کلیک روی "گام بعدی" سایر مراحل ثبت سفارش را طی نمایید.

دانلود پکیج 7 جلسه‌ای والدین و مدرسه
850,000 تومان
340,000 تومان
Slider

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری